Organizator:

Zaplanuj wizytę na targach - DREMA 2023 dla profesjonalistów!

Podziel się

Już dziś zaplanuj swój pobyt na najważniejszym spotkaniu przedstawicieli przemysłu drzewnego i meblarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej i bądź tam, gdzie Twoi klienci oraz partnerzy biznesowi! Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w Poznaniu już w dniach 12-15 września 2023, a profesjonaliści z branży wchodzą bezpłatnie!

Siła targów DREMA ma moc przyciągania. Do grona wystawców najbliższej edycji już dołączyli liderzy branży. Najnowsze technologie dla przemysłu drzewnego i meblarskiego od 12 do 15 września 2023 r. ponownie wypełnią hale na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nie zabraknie dyskusji na temat wyzwań oraz sposobów na rozwiązanie aktualnych problemów, z którymi zmagają się firmy produkcyjne. Eksperci wskażą nie tylko trendy i optymalne kierunki zmian, ale doradzą także jak je skutecznie wdrożyć.

 

Jeżeli jesteś zawodowo związany z branżą drzewną lub meblarską już dziś zarejestruj się i ODBIERZ BEZPŁATNY BILET na Targi DREMA 2023!

Do rejestracji i odebrania bezpłatnego biletu uprawnione są osoby zawodowo/ profesjonalnie związane z branżą drzewną i meblarską (m.in. właściciele i pracownicy zakładów stolarskich, tartaków, zakładów produkujących meble i komponenty z drewna, zakłady produkujące domy drewniane, trumny, zabawki i instrumenty z drewna oraz pozostałe wyroby drewniane, jak również producenci okuć, tkanin i dekorów), na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej.

KARNET NA 4 DNI DLA PROFESJONALISTÓW - 0 zł

• dla osób zawodowo związanych z branżą drzewną/meblarską

• uprawnia do wielokrotnego wejścia we wszystkie dni targów

• rejestracja jest wymagana

JEDNORAZOWA KARTA WJAZDU NA TEREN - 90 zł

• karta upoważnia do wjazdu na teren targów w wybranym dniu

VOUCHER NA LUNCH - RESTAURACJE GARDENcity - 42 zł

• bon upoważnia do zakupu dwudaniowego obiadu w wybranym dniu

 

-> GODZINY OTWARCIA TARGÓW

12.09.2023 | wtorek |10:00 - 17:00

13.09.2023 | środa | 10:00 - 17:00

14.09.2023 | czwartek 10:00 - 17:00

15.09.2023 | piątek | 10:00 16:00

 

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁA EDYCJA 2022 - VIDEO DREMA BUSINESS

 

BILET DLA PROFESJONALISTY WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU FOTO I VIDEO PROGRAM WYDARZEŃ

EKSPOZYCJA WYSTAWCÓW

Dowodem na bardzo duże zapotrzebowanie na spotkania profesjonalistów, jakim są targi DREMA, jest mocna reprezentacja kluczowych firm sektora innowacji,  szeroka prezentacja maszyn w ruchu i urządzeń do obróbki drewna, kompleksowa oferta zaopatrzenia dla producentów mebli (surowce, materiały, komponenty, technologie, maszyny i narzędzia). Udział w DREMA 2023 zapowiedzieli liderzy tacy jak m.in.: ABRASIVES, ALLCOMP POLSKA, BIZEA, BOSCH, CEHPOL, DROMA, FELDER GROUP POLSKA, FREUD, HOMAG POLSKA, IMA SCHELLING, IMAC, INFOTEC, ITA, ITA TOOLS, FAMAD, KDT EUROPE, KIMLA, KMA GROUP, KEMICHAL, KSM CUTTING, LAZZONI GROUP, METAL-TECHNIKA, NESTRO,  N-POL, NEU-JKF, OSKA, OTTO MARTIN MASCHINENBAU, POLCOM, PROCHERA,  PUREKO,  REMA, SABA POLSKA, SALVAMAC, SERON, STRIMA,TECHNODREWNO, TEX SYSTEM, WEINIG VERTRIEB UND SERVICE, WIREX, WOOD-MIZER INDUSTRIES. 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Organizatorzy targów DREMA obserwując tendencje na rynku od dłuższego czasu odchodzą już od tradycyjnego postrzegania imprez wystawienniczych.

-Współczesne targi to nie tylko ekspozycja w pawilonach, ale wydarzenie łączące bogatą ofertę wiodących firm branży z energią spotkań, wymianą myśli i wiedzą płynącą z licznych debat, konferencji i pokazów odbywających się w tej samej przestrzeni. Staramy się zachęcać naszych partnerów oraz liderów w przemyśle do dzielenia się swoją wiedzą oraz współtworzenia targów poprzez różne aktywności. Stawiamy na zagadnienia nośne, mające bezpośrednie przełożenie na rozwój innowacyjnych technologii w przemyśle drzewnym i meblarskim. - zapowiada Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA. 

Przedstawicieli sektora drzewnego z pewnością zainteresuje X jubileuszowy Kongres Przemysłu Drzewnego KOOPDREW - międzynarodowa konferencja Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, podejmująca tematy związane z zagrożeniami i wyzwaniami dla przemysłu drzewnego w Polsce i na świecie. Z kolei  tym, dokąd zmierza sektor meblarski i jak się przygotować na nowe zjawiska gospodarcze, opowiedzą specjaliści z Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli podczas VIII Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego. Przedstawicielki płci pięknej będą mogły zintegrować się i czerpać wiedzę oraz inspirację od ekspertek z branży drzewno-meblarskiej podczas czwartej już odsłony Spotkania Kobiet. Nie zabraknie stałych punktów programu: Fabryki Mebli na Żywo DROMA  -  czyli pokazów live najnowszych technologii produkcji mebli/ wyrobów z drewna z zastosowaniem polskich maszyn, projektu Drema Dzieciom i produkcji mebli dziecięcych na cele charytatywne, Strefy Parkietu wraz z pokazami i warsztatami parkieciarskimi – zarządzanej przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy, Poligonu Umiejętności i demonstracji lakierniczych przygotowanych przez czasopismo Lakiernictwo Przemysłowe, przestrzeń DREMA Tools i DREMA Hobby organizowana we współpracy z firmą ITA Tools, w ramach której zaprezentowane zostaną na żywo innowacyjne technologie ostrzenia i regeneracji narzędzi, Strefy Czystego Powietrza z ekspozycją nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań oraz systemów dla ogrzewania od Magazynu Biomasa, wystawy eksponatów konkursowych Wyczarowane z Drewna oraz XXII Mistrzostw Polski We Wbijaniu Gwoździ zorganizowanych z ramienia Wydawnictwa Inwestor, Strefy narzędziowej - LIVE WOODWORKING od portalu Narzędzioholicy.pl – wydarzenia, którego celem jest prezentacja nowych rozwiązań, technologii, pokazów narzędzi i kunsztu pracy zaproszonych partnerów, gości i liderów branży narzędziowej.

Nowością tegorocznej edycji targów DREMA 2023 będzie Strefa Trendów dla Meblarstwa – miejsce spotkań i ekspozycja firm z branży meblarskiej, pokazy designu i najnowszego wzornictwa dotyczącego projektowania mebli (płyty, tkaniny, okucia), oraz Strefa Pokazowa Youtuberów wraz z pokazami rzemiosła drewnianego w wykonaniu znanych twórców internetowych.

Michał Szczurek to ekspert z branży stolarskiej. Prowadzona przez niego pracownia stolarska znana jest wielu pasjonatom rzemiosła, meblarstwa i nowoczesnego designu dzięki prowadzeniu coraz bardziej popularnego kanału YouTube: ARGO Woodcraft.

Patryk Olender to pasjonat pracy w drewnie, producent mebli, który specjalizuje się głównie w stołach loftowych. Tworzy filmy o tematyce stolarskiej i publikuje je na swoim kanale YouTube: WoodFlow, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, przedstawia recenzje i ciekawe patenty na proste rzeczy oraz odpowiada na pytania widzów, aby im pomóc i maksymalnie ułatwić realizację stolarskich przedsięwzięć.

BILET DLA PROFESJONALISTY WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU FOTO I VIDEO PROGRAM WYDARZEŃ

DLACZEGO WARTO?

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w dniach 12-15 września 2023 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy serdecznie!
BILET DLA PROFESJONALISTY WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU FOTO I VIDEO PROGRAM WYDARZEŃ