Organizator:

Znani YouTuberzy w akcji - Wood Flow oraz Argo Woodcraft na targach DREMA 2023!

Podziel się

Na targach DREMA 2023 w ramach Strefy Youtuberów, dwóch twórców internetowych znanych z kanałów o tematyce stolarskiej: Wood Flow oraz Argo Woodcraft, przez cztery dni będą się dzielić swoim doświadczeniem i prezentować kunszt rzemieślniczy na rozwiązaniach sprzętowych marki Felder.

 

W trakcie Targów DREMA 2023 Michał Szczurek (Argo Woodcraft) i Patryk Olender (Wood Flow) wraz z ekipą swoich pomocników zaprezentują różnego typu prace stolarskie, w tym te związane z obsługą profesjonalnych maszyn do obróbki drewna marki Felder:

  • przedstawią pełen proces produkcji dębowego stołu litego – wykonają klasyczny stół drewniany
  • wykonają różnego typu prace przy wykorzystaniu dużych maszyn stolarskich marki Felder (cięcie, szlifowanie, frezowanie itp.)
  • do swoich działań zaangażują zainteresowane osoby odwiedzające Targi – różnego typu konkursy, zagadki, zadania stolarskie (z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, osoby odwiedzające targi nie będą dopuszczane do pracujących w danym momencie maszyn lub urządzeń stolarskich, które mogłyby stanowić zagrożenie).

 

Michał Szczurek to twórca internetowy, który prowadzi na You Tube kanał ARGO Woodcraft (https://www.youtube.com/@ARGOWoodCraft). Tematyka kanału jest ściśle związana ze stolarstwem. Publikowane na kanale filmy to przede wszystkim:

  • realizacje stolarskie związane z produkcją i montażem schodów, produkcją stołów drewnianych i innych mebli z naturalnego drewna
  • filmy instruktażowe /poradnikowe skierowane do zawodowych stolarzy i osób początkujących
  • filmy poradnikowe na tematy organizacyjne związane z profesjonalnym prowadzeniem działalności gospodarczej w branży stolarskiej

Treści prezentowane na YuoTube są tworzone na podstawie autentycznych realizacji stolarskich, które powstają w oparciu o prowadzoną działalność gospodarczą – firmę Grupa ARGO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. W ramach firmy Grupa ARGO działają marki sklepów internetowych: Kverko (https://kverko.pl/) i Schody ARGO (https://schodyargo.pl/)

Patryk Olender jest internetowym twórcą działającym w branży stolarskiej. Całą swoją stolarską przygodę udokumentował na swoim kanale YouTube o nazwie Wood Flow (https://www.youtube.com/@WoodFlow). Filmy na kanale prezentują realizacje różnych stolarskich projektów od stołów po schody. Kanał prezentuje nie tylko prace ,ale również filmy poświęcone narzędziom oraz poradniki dla początkujących chcących zacząć zabawę jaką jest praca w drewnie. W tym momencie treści oparte na projektach dyktowane są zamówieniami klientów. Patryk rozpoczął swoją przygodę z własnym stolarskim biznesem trzy lata temu i prężnie się w tej branży rozwija tworząc własną markę Wood Flow.

 

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w dniach 12-15 września 2023 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy serdecznie!