Organizator:

Live woodworking na targach DREMA 2023!

Podziel się

Targi DREMA to najważniejsze w tej części Europy święto stolarzy, pracowników przemysłu drzewnego, a także majsterkowiczów i pasjonatów pracy z drewnem. W tym roku zespół portalu Narzedzioholicy.pl wraz z liderami branży narzędziowej przygotowuje coś specjalnego – strefę LIVE WOODWORKING.

 

LIVE WOODWORKING to wydarzenie pod patronatem portalu NARZEDZIOHOLICY.PL oraz kwartalnika The TOOLS odbywające się na powierzchni 400 m2, które zaskoczy zwiedzających 3 strefami aktywności:

  1. PREZENTACJI w której każdy zwiedzający zasięgnie porady oraz informacji odnośnie interesujących go produktów między innymi takich marek jak Festool, Craftdrew, Osmo PL , Snickers Workwear, Wiertarka ISKRA, Fein, Torby-narzedziowe.pl czy Mafra-100% drewno. Będzie można w niej zobaczyć i skorzystać z narzędzi i rozwiązań prezentowanych przez partnerów i zaproszonych gości. Żaden profesjonalista czy też majsterkowicz nie pogardzi możliwością obcowania z nowymi rozwiązaniami, unikalnymi technologiami i szansą na konsultacje ze specjalistami z branży.
  2. LIVE WOODWORKING – Podczas trwania całych targów DREMA zespół portalu narzedzioholicy.pl, Grupa Parkieciarze oraz dekarskie trio - 3brody, pracując na żywo zaprezentują swój kunszt, dzieląc się także wiedzą i doświadczeniem.
  3. Strefą GRY - przestrzeń rozrywki, w której przez cztery dni profesjonalny mistrz ceremonii będzie prowadził emocjonujące konkursy z licznymi nagrodami. Atrakcją wydarzenia angażującą zwiedzających będą zadania, wymagające zarówno wiedzy jak i praktycznych umiejętności.  

 

Spotkajmy się w strefie LIVE WOODWORKING w dniach 12-15 września 2023 w Poznaniu. HALA nr 6

Zapraszamy serdecznie!