Organizator:

Konkurs o Złoty Medal

Podziel się

Do konkursu o Złoty Medal GRUPY MTP rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. W 2023 roku zgłoszenia przyjmowane są do 5 sierpnia.

Złoty Medal MTP Regulamin DREMA 2023 ZGŁOŚ PRODUKT! INFORMACJE DODATKOWE

ZŁOTY MEDAL - REKOMENDACJA EKSPERTÓW

ZŁOTY MEDAL to nie tylko nagroda, to strategia promocji nagradzanych firm, która zaczyna się na targach Grupy MTP.

ZŁOTY MEDAL jest już rozpoznawalną marką. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność.

Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które będą prezentowane na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym czy użytkowym i mogą być wzorem dla innych.

Laureaci dumnie prezentują tę prestiżową nagrodę zdobytą na targach Grupy MTP, nie tylko na ekspozycji, lecz posługują się tym motywem w komunikacji skierowanej do kontrahentów, końcowych użytkowników i konsumentów.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal GRUPY MTP dostępny jest w serwisie Strefa Wystawcy. Kliknij tutaj, aby przejść do strony logowania do serwisu.

 

ZŁOTY MEDAL WYBÓR KONSUMENTÓW

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie Złoty Medal  Wybór Konsumentów oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów.

Głos na, zdaniem konsumentów, najlepszy produkt spośród nagrodzonych Złotym Medalem, oddać można za pośrednictwem strony internetowej www.zlotymedal.com 

Więcej na temat konkursu Złoty Medal MTP znajduje się na stronie www.zlotymedal.mtp.pl

PAKIET ZŁOTYCH KORZYŚCI!

Udział w konkursie o Złoty Medal GRUPY MTP targów DREMA niesie za sobą wymierne korzyści promocyjne. To nie tylko możliwość podkreślenia unikatowości, wysokiej jakości i innowacyjności produktu lub usługi poprzez zamieszczenie logotypu Złotego Medalu GRUPY MTP w materiałach promocyjnych. To również szeroko zakrojona promocja, którą w Państwa imieniu przeprowadzi GRUPA MTP.

W Pakiecie Medalisty otrzymacie Państwo m.in.:

Identyfikacja nagrodzonych produktów na wystawi

 • Prestiżowa statuetka Złotego Medalu oraz dyplom
 • Logotyp wraz z księgą znaku
 • Szablon reklamy promującej laureata
 • Stand A4 z logo Złotego Medalu
 • Duża naklejka z logo Złotego Medalu umożliwiająca szybką identyfikację nagrodzonego produktu wśród stoisk na pawilonie targowym

Kampanie kierowane do zwiedzających i wystawców 

• Szczegółowe opisy nagrodzonych produktów w elektronicznych i drukowanych materiałach targowych: newsletterach, mapkach, planach i folderach dla Zwiedzających. Oznaczają one dotarcie z precyzyjnie przygotowanym komunikatem do każdego targowego gościa.

• Umieszczenie listy wyróżnionych produktów oraz informacji promocyjnych na stronach internetowych MTP (www.grupamtp.pl, www.zlotymedal.com, strony poszczególnych targów, media społecznościowe).

• Oznaczenie laureatów Złotego Medalu na elementach identyfikacji wizualnej terenu podczas targów

Informacje w mediach

• Kampania w branżowych serwisach informacyjnych i na stronach laureatów

• Wysyłka informacji prasowych o laureacie nagrody do dziennikarzy ogólnopolskich i lokalnych

• Wywiady z laureatami Złotego Medalu – Wybór Konsumentów i nagród specjalnych - Promocja laureatów w social media oraz dalsza promocja na stronach korporacyjnych i w mediach

Gale i konferencje 

 • Udział w ceremonii wręczenia nagród
  prestiżowym wydarzeniu z udziałem przedstawicieli
  branży, a także instytucji, stowarzyszeń i dziennikarzy.
 • Profesjonalne zdjęcia i film z ceremonii wręczenia nagród

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się!

Agnieszka Polacka

tel.: +48 61 869 22 06, +48 668 805 018
fax: +48 61 866 61 34

e-mail: agnieszka.polacka@wtcpoznan.pl