Organizator:

Zgłoś udział w targach DREMA - do 28.04 2023 obowiązują najlepsze warunki cenowe!

Podziel się

Światowe marki, liderzy rynku oraz firmy stawiające na innowacyjność, rozwój i trwałe relacje biznesowe zawitają do Poznania od 12 do 15 września 2023!W tym gronie nie może zabraknąć Twojej firmy - ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

ZGŁOŚ SIĘ NA TARGI DREMA 2023!

Najważniejsze cztery dni w roku dla branży drzewnej i meblarskiej zaczną się we wtorek 12.09.2023 i potrwają do piątku 15.09.2023. To właśnie wtedy w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego! Światowe marki, liderzy rynku, pasjonaci nowych technologii i prac w drewnie będą ścigać się o uwagę setek zwiedzających z całego świata.

Zamów stoisko do 28 kwietnia 2023 i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej!

Pokaż, dlaczego warto postawić na Twoją Firmę!

Na Twoją ofertę czekają:

PRZEDSTAWICIELE PRZEMYSŁU TARTACZNEGO: Leśnicy, przedstawiciele ZUL, Właściciele tartaków, Producenci biopaliw z odpadów drzewnych

BRANŻA OBRÓBKI DREWNA: Właściciele małych, średnich i dużych zakładów stolarskich, Rzemieślnicy, Stolarze, Producenci zabawek z drewna, producenci trumien, producenci architektury ogrodowej, Producenci stolarki budowlanej, Producenci podłóg i schodów, Producenci wyposażenia wnętrz, Producenci domów drewnianych

SEKTOR PRODUKCJI MEBLI: Producenci mebli, Właściciele małych, średnich i dużych zakładów meblarskich, Samodzielni rzemieślnicy, stolarze, Monterzy elementów wyposażenia wnętrz, Producenci wyposażenia wnętrz

Stowarzyszenia i Izby Handlowe działające na terenie Europy a także studenci i uczniowie jednostek edukacyjnych związanych z kierunkami: leśnictwo, stolarstwo, technologia drewna - przyszli pracownicy Twojej Firmy!

Już dziś przygotuj projekt stoiska, zaplanuj promocję Twojej Firmy na targach DREMA, pomyśl o zaproszeniu  na DREMĘ partnerów biznesowych, zadbaj o noclegi, hostessy i catering podczas  targów  lub...zleć wszystko profesjonalistom!

Zarezerwuj stoisko dla swojej firmy na najważniejszych targach branży drzewnej i meblarskiej w Polsce! Dołącz do kreatorów przyszłość branży drzewnej i meblarskiej! Zgłoś się już dziś! Najlepsze ceny obowiązują tylko do piątku 28 kwietnia 2023 roku!

Zapytaj o ofertę:

Małgorzata Ożóg
Małgorzata Ożóg
Nicoletta Królska
Nicoletta Królska
DLACZEGO WARTO? FOLDER DREMA 2023 FOTO I VIDEO