Organizator:

Liderzy zapraszają na targi DREMA 2023!

Podziel się

O tym, że Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to najważniejsze i najbardziej prestiżowe wydarzenie w tej części Europy nikogo nie trzeba dziś przekonywać. Targi DREMA jako jedyne w Polsce mogą poszczycić się rekomendacją Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS, która plasuje DREMĘ wśród największych światowych wystaw, takich jak niemiecka LIGNA, włoskie XYLEXPO, amerykańskie IWF Atlanta czy chińskich WMF Shanghai

zamów stoisko

Światowe marki, liderzy rynku oraz firmy stawiające na innowacyjność, rozwój i trwałe relacje biznesowe zawitają do Poznania od 12 do 15 września 2023!
W tym gronie nie może zabraknąć Twojej firmy!

zgłoś udział drema 2023

Dlaczego warto wziąć udział w targach DREMA 2023?

Pogarszająca się sytuacja gospodarcza, rosnące koszty produkcji wymagają unowocześnienia procesów technologicznych pod kątem obniżenia kosztów zużycia surowców, energii i kosztów pracy. Nie odbędzie się to bez inwestowania w nowoczesne maszyny, które można obejrzeć i przetestować na Targach DREMA.

ZAPYTAJ O OFERTĘ!

O przygotowaniach do targów DREMA 2023 mówi dyrektor Andrzej Półrolniczak

Mamy dziś dużą ilość zgłoszeń wystawców i pracujemy już nad planowaniem lokalizacji stoisk w pawilonach targowych, dlatego optymistycznie patrzę na tegoroczne targi i już dziś serdecznie na nie zapraszam 12-15 września.

ZAMÓW STOISKO!

Jak zapowiada się nadchodząca edyca?

Od 2020 w każdym z obszarów DREMY widoczna jest tendencja wzrostowa, w ubiegłym roku została podwojona powierzchnia wystawiennicza, na targi wracają wystawcy, którzy nie byli obecni w czasie pandemii, rośnie liczba zwiedzających z różnych krajów, którzy przyjechali na targi kupić maszyny, poszerza się zakres imprez towarzyszących.

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ!

Wcześniejsze zgłoszenie to więcej benefitów, o szczegóły zapytaj naszych handlowców:

Małgorzata Ożóg
Małgorzata Ożóg
Nicoletta Królska
Nicoletta Królska

Dołącz do najlepszych! Swój udział w targach DREMA 2023 potwierdzili już m.in.: