Organizator:

Zgłoś się na targi DREMA – najlepsze ceny do 28 lutego 2020!

Podziel się

Chcąc zapewnić jak największy komfort naszym wystawcom, w ramach organizacji edycji DREMA 2020 przygotowano specjalne warunki dla firm organizujących pokazy maszyn na swojej przestrzeni wystawienniczej – są to m.in. rabaty: za udział w targach DREMA i DremaSilesia, na przyłącza elektryczne, na zawieszenia systemów odpylania, oświetlenia itp. oraz bezpłatne wydłużenie terminu wcześniejszego montażu. Warto podkreślić, że wprowadzono również nowy termin zgłoszeń – najkorzystniejsze ceny obowiązują do 28 lutego 2020.

Udział w targach bardziej efektywny

Na polskim rynku wciąż rośnie zapotrzebowanie na produkt będący synergią branży drzewnej i meblarskiej, który pozwoli na kompleksową prezentację potencjału obu sektorów. Furnica i Sofab organizowane jako salony nadchodzącej edycji targów DREMA 2020, będących największą imprezą wystawienniczą dla drzewiarzy, stolarzy i meblarzy w Europie Środkowo-Wschodniej, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, dają gwarancję prezentacji produktów i możliwości przemysłu drzewnego i meblarskiego w międzynarodowym gronie. Wspólna ekspozycja stworzy niepowtarzalną platformę wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych i zintegrowanych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

Zmiana koncepcji targów DREMA i nowy termin zgłoszeń ma jeden cel – zwiększyć efektywność uczestnictwa wystawców i odwiedzających, aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane.

Nowy termin zgłoszeń z niższą ceną

Terminy zgłoszeń na wrześniowe targi premiowane niższą ceną będą – do 28 lutego oraz 29 maja 2020. Po tych datach zgłoszenia udziału będą nadal przyjmowane, ale cena powierzchni wystawienniczej wróci do poziomu podstawowego. Oczywiście cena za wynajem powierzchni ekspozycyjnej w ramach targów DREMA2020 będzie zależna od wielkości stoiska i daty zgłoszenia:

  • I termin zgłoszeń: do 28.02.2020 – cena netto PLN za 1 m2 powierzchni niezabudowanej w pawilonie – 400 PLN (teren otwarty, poza pawilonem – 185 PLN)
  • II termin zgłoszeń: do 29.05.2020 - cena netto PLN za 1 m2 powierzchni niezabudowanej w pawilonie – 420 PLN (teren otwarty, poza pawilonem – 225 PLN)
  • III termin zgłoszeń: po 29.05.2020 - cena netto PLN za 1 m2 powierzchni niezabudowanej w pawilonie – 440 PLN (teren otwarty, poza pawilonem – 245 PLN)

 

Dzięki tej zmianie jako organizatorzy targów DREMA 2020, możemy zaproponować korzystniejsze ceny udziału w targach. Zwiedzający natomiast będą mieli wszystkie nowoczesne rozwiązania na wyciągnięcie ręki, w jednym miejscu, w ramach zintegrowanej ekspozycji i przenikania się branż. Tegoroczna edycja wrześniowych targów będzie wyjątkowa – DREMA, Furnica i Sofab łączą siły tworząc kompleksowe wydarzenie na miarę oczekiwań rynku.

W parze z targami DremaSilesia 2020

DremaSilesia to największe w kraju branżowe targi regionalne, skupiające liderów rynku z kompleksową ofertą dopasowaną do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw z branży obróbki drewna z regionu południowej Polski. Z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem – edycja 2019 to 2000 m2 powierzchni wystawienniczej, oferta zaprezentowana przez 77 wystawców oraz obecność 1500 profesjonalnych zwiedzających reprezentujących branżę drzewną i meblarską. Dla wystawców targów DREMA i DremaSilesia jest przygotowana specjalna promocja:

ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I DREMA - OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

DREMA Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, 15-18 września 2020, Międzynarodowe Targi Poznańskie

DREMASILESIA Targi Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna - 17-19 kwietnia 2020, Expo Silesia, Sosnowiec

ZAPRASZAMY!

Zgłoś się na targi DremaSilesia 2020