Organizator:

Zamów stoisko na DREMĘ! Od lipca ceny idą w górę!

Podziel się

Zostań Wystawcą targów DREMA 2022!

TARGI DREMA 2022 | 13-16.09.2022

Dołącz do grona Wystawców!

Najważniejsze wydarzenie branży drzewnej i meblarskiej w Polsce i największe centrum zaopatrzenia w Polsce i Europie Środkowowschodniej zbliża się wielkimi krokami! Polscy i zagraniczni liderzy, spektakularne prezentacje maszyn w ruchu, ponad 20 wydarzeń towarzyszących, kompleksowe rozwiązania dla przemysłu drzewnego i meblarskiego - DREMA 2022 to najlepsze miejsce do promocji Twojej firmy!

Nie zwlekaj! Już dziś zamów stoisko na targi DREMA! Od lipca ceny idą w górę!

PROMUJEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

DREMA i jej Wystawcy kreują przyszłość branży! To właśnie tu prezentują się firmy i przedsiębiorstwa, które tworzą nowe trendy w biznesie, marketingu i ekonomii sektora drzewno-meblarskiego. Wykorzystaj siłę targów DREMA to promocji swoich produktów i usług!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

BUDUJEMY STOISKA I PRZESTIŻ

Grupa MTP to ponad 100 lat doświadczeń organizacji targów! Kompleksowo projektujemy, doradzamy, budujemy i wyposażamy stoiska i pawilony. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz, aby przyciągnąć uwagę Zwiedzających i zaskakujący sposób pokazać Twoją ofertę!

ZAPYTAJ O OFERTE

NAGRADZAMY INNOWACJE

ZŁOTY MEDAL najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda przyznawana jest za wysoki poziom innowacyjności produktów. Acanthus Aureus trafia do Wystawców, którzy najlepiej rozumieją w jaki sposób nowoczesny expo marketing buduje wizerunek firmy i jej wartość biznesową. Spraw, by na DREMIE 2022 trafiły właśnie do Twojej firmy!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę i odpowiemy na pytania:

Małgorzata Ożóg
Małgorzata Ożóg
Maja Wasylczuk
Mateusz Szymczak
#

NIE ZWLEKAJ! ZAMÓW STOISKO JUŻ DZIŚ!

DREMA to prestiżowa przestrzeń do prezentacji technologii jutra i rozwiązań do obróbki drewna, przemysłu meblarskiego i tartacznego oraz pozyskiwaniu energii z drewna. Uzupełnieniem wystawy są maszyny do rozkroju i szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe.

13-16 września 2022

Do zobaczenia w Poznaniu!