Organizator:

Standardy bezpieczeństwa

Podziel się

Bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających oraz obsługi targów to nasz priorytet.

Niezależnie od rodzaju wydarzenia, dokładamy wszelkich starań, aby każdy z uczestników czuł się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich niezwykle komfortowo. Podczas imprez targowych zapewniamy naszym gościom opiekę medyczną i dbamy o ich bezpieczeństwo osobiste. Spełniamy również najwyższe standardy ochrony przeciwpożarowej.

Jako Grupa MTP działamy zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego. W trosce o bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających podjęliśmy szereg działań:

  • Zapewniamy odpowiedni dystans pomiędzy uczestnikami wydarzeń. Jest to możliwe dzięki dużej powierzchni targów (150 tys. mkw.). Mogą jednak wystąpić czasowe ograniczenia związane z maksymalną liczbą osób przebywającą w jednym miejscu.
  • Przed wejściem wszyscy uczestnicy, zarówno wystawcy, jak i zwiedzający, wypełniają ankietę epidemiologiczną. Mogą to zrobić również elektronicznie (dokument na stronie wydarzeń).
  • Dbamy o to, by każdy z uczestników zakrywał nos i usta w pomieszczeniach zamkniętych, poza lokalami gastronomicznymi podczas spożywania posiłku. Zalecamy również noszenie maseczek na zewnątrz w przypadku przebywania w większej grupie.
  • Każda osoba wchodząca i wychodząca z terenu targów zobowiązana jest do dezynfekcji dłoni.
  • Aby ograniczyć liczbę kontaktów między uczestnikami wydarzeń a pracownikami Grupy MTP, sprzedaż biletów prowadzimy wyłącznie w formie online.

Każda impreza targowa ma odpowiednie zabezpieczenie medyczne, a wszystkie obiekty są regularnie czyszczone. Z dużą starannością podchodzimy do dezynfekcji klamek, poręczy czy toalet – czyszczenie odbywa się nawet kilkanaście razy w ciągu dnia. W wielu punktach na terenie targów umieszczone zostały podajniki z płynem dezynfekującym oraz instrukcje dotyczące prawidłowego mycia rąk. 

>>Zapoznaj się z pełną instrukcją bezpieczeństwa sanitarnego<<