Organizator:

Pierwsza rejestracja na targi DREMA 2021!

Podziel się

Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA zainaugurowało rejestrację wystawców na kolejną edycję targów DREMA!

 

Tradycyjnie już pierwszą oficjalną rejestracją, Stowarzysznie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA otwiera listę tegorocznych wystawców targów DREMA (14-17 września 2021).

Stowarzyszenie DROMA powstało na początku 1992 roku. Pierwsza wspólna kompleksowa prezentacja oferty członków Stowarzyszenia miała miejsce podczas targów DREMA, które w 1992 roku obydwały się w dniach od 5 do 10 maja! Tak o tej edycji pisała prasa niemiecka:

 

 

W chwili obecnej Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA grupuje osoby fizyczne związane z branżą obrabiarek i narzędzi do obróbki drewna oraz większość polskich producentów maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Aktualnie członkami wspierającymi Stowarzyszenia DROMA są 22 firmy i instytucje związanych z przemysłem obrabiarek i narzędzi do obróbki drewna. Wśród członków wspierających są firmy z wieloletnią tradycją produkcji maszyn do obróbki drewna, które działalność zaczynały w drugiej połowie XIX wieku, jak choćby bydgoski FOD, jak i firmy które swoją działalność rozwijały w okresie rozwoju Stowarzyszenia jak OSKA czy PROCHERA. Polski przemysł obrabiarek i narzędzi do obróbki drewna  dysponuje pełną i kompleksową ofertą dla przedsiębiorstw sektora leśno-drzewnego i meblarskiego.

Stowarzysznie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA zajmie 64 m2 w pawilonie numer 5.

OFERTA UCZESTNICTWA DLACZEGO WARTO? KONTAKT