Organizator:

Otto Martin Maschinenbau GmbH & Co KG wystawcą na targach DREMA 2022!

Podziel się

Otto Martin Maschinenbau od 100 lat rozwija innowacyjne i praktyczne rozwiązania dla zakładów zajmujących się obróbką drewna na całym świecie. Maszyny do obróbki drewna marki MARTIN łączą praktyczną funkcjonalność i prostą obsługę z ponadczasowym designem i trwałością.

Firma Otto Martin Maschinenbau powstała niemal rok po Międzynarodowych Targach Poznańskich! 4 lutego 1922 roku w miejscowości Benningen w pobliżu Ottobeuren, 20-letni wówczas Otto Martin założył pierwszy zakład obróbki drewna. Pierwsze wykorzystywane w nim maszyny działały w oparciu o konstrukcje drewniane.  Od tego czasu Otto Martin Maschinenbau rozwija innowacyjne i praktyczne rozwiązania dla zakładów zajmujących się obróbką drewna na całym świecie. Maszyny do obróbki drewna marki MARTIN łączą praktyczną funkcjonalność i prostą obsługę z ponadczasowym designem i trwałością.

w 2022 roku Otto Martin Maschinenbau świętuje 100-lecie swojego istnienia ! 

 

 

Otto Martin Maschinenbau kreuje przyszłość branży na targach DREMA 2022!

Charakterystyczny "wodny błękit" maszyn znany jest niemal na całym świecie, a marka MARTIN - tak silna jak jej maszyny.

Od blisko stu lat pokolenia pracowników zapewniają, że nazwa MARTIN stała się synonimem najwyższej jakości, długiej żywotności i innowacyjności maszyn do obróbki drewna. Dzięki przełomowym wynalazkom oraz solidnej konstrukcji i trwałej jakości naszych maszyn MARTIN stał się liderem na rynku jakości w wielu krajach świata.

Zapraszamy na stoisko Otto Martin Maschinenbau
13-16.09.2022!

 

OFERTA UCZESTNICTWA DLACZEGO WARTO? KONTAKT