Organizator:

Małgorzata Ożóg nową wicedyrektor targów DREMA!

Podziel się

Targi DREMA zyskują nowego zastępcę dyrektora projektu – od lipca 2023 stanowisko to zostało powierzone Małgorzacie Ożóg.

 

Małgorzata Ożóg jest osobą cieszącą się dużym zaufaniem nie tylko w strukturach Grupy MTP, ale także wśród wystawców i partnerów biznesowych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu targów, od początku swojej kariery odpowiada za kompleksową obsługę wystawców przy wielu kluczowych projektach, zarówno B2B jak i B2C. Koordynowała również prace nad ekspozycją takich międzynarodowych wydarzeń jak Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu (COP24) oraz World Urban Forum 11 (WUF11).  Z branżą drzewno-meblarską i tym samym z targami DREMA jest związana od 2011 r.

- Moją ambicją jest osiągnięcie maksymalnej korzyści z udziału w targach, zarówno przez wystawców jak i zwiedzających, dlatego planuję kontynuować politykę dynamicznego rozwoju w oparciu o inicjatywy, które mają na celu jeszcze bardziej uatrakcyjnić formułę targów DREMA – podkreśla Małgorzata Ożóg. – W miarę, jak kobiety coraz aktywniej uczestniczą w przemyśle drzewno-meblarskim, ich rola staje się bardziej widoczna i istotna dla ewolucji tej dziedziny. Wprowadzają one różnorodność, kreatywność i zaangażowanie, przyczyniając się do dalszego postępu i innowacji. Chciałabym, aby branża zwróciła szczególną uwagę na potencjał kobiet i aby targi DREMA stały się platformą służącą cennym celom biznesowym, dając także przedstawicielkom płci pięknej szansę poznawania się, prowadzenia rozmów i nawiązywania kontaktów w interesach – dodaje nowa wicedyrektor.

Małgorzata Ożóg to posiadaczka serdecznego uśmiechu, którym zaraża otoczenie, Poznanianka z urodzenia, zodiakalna Waga, pasjonatka podróży dalekich i bliskich.

 

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w dniach 12-15 września 2023 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy serdecznie!

FB: https://www.facebook.com/TargiDREMA/

LI: https://www.linkedin.com/showcase/targidrema/