Organizator:

Jowat dołącza do grona Wystawców targów DREMA 2021!

18.12.2020 12:00:00

Podziel się

Jowat - kleje przemysłowe WYSTAWCĄ TARGÓW DREMA 2021! Do długiej historii targów DREMA dołącza 101 lat tradycji, blisko 1200 pracowników na całym świecie i ponad 90 tysięcy ton kleju rocznie. Razem kreujemy przyszłość branży!

Grupa Jowat, do której należy Jowat Polska sp. z o.o. sp. k., to średniej wielkości firma rodzinna, która podbiła światowe rynki  i od lat utrzymuje się w czołówce producentów klejów. Działając nieprzerwanie od 1919 roku Jowat stale porzesza zakres zastosowań swoich produktów, których oferuje już ponad 650. W ofercie firmy znajdziemy:

  • Podkłady- primery (wodne, na bazie rozpuszczalników) i primery myjące
  • Reaktywne systemy 1K i 2K - PU, S, SE
  • Kleje dyspersyjne - PVAc, EVA, PU, copolymer
  • Kleje specjalne - Klej cyjanoakrylowy | żywica UF-Klej na bazie żywicy mocznikowo-formaldehydowej
  • Kleje na bazie rozpuszczalnika - CR, SC, PU
  • Reactive Hot Melt Adhesives - PUR, POR
  • Kleje termotopliwe - EVA, PO, CoPA

 

Sukcesy i rozwój firmy Jowat możliwe są dzięki zaangażowaniu i kompetencji ponad 1200 pracowników oraz ekspertów klejenia, którzy zawsze znajdują najlepsze rozwiązania dla swoich odbiorców. Jowat to także troska i holistyczne spojrzenie na zrównoważony proces produkcji. Przykładem są kleje do pakowania Jowatherm® GROW na bazie bio.

 

Jowat Polska sp. z o.o. sp. k. kreuje przyszłość branży na targach DREMA 2021!

 

Jowat działa w oparciu o jasne zasady! Odpowiada na potrzeby jutra. Zjawiska takie jak:odpowiednia jakość, ochrona środowiska oraz wydajność energetyczna, traktuje jako ciagły cel przesiębiorstwa. Największą siłą firmy Jowat jest jej kadra. Grupa Jowat produkuje kleje oraz technologie, które kształtują rynkowe wzorce jakościowe, oraz stanowią o nieprzeciętnej kompatybilnosci ze środowiskiem. Jowat działa zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

Zapraszamy na stoisko Jowat Polska
14-17.09.2021!

 

Źródło: https://www.jowat.com/pl-PL/profil/spojrzenie-na-jowat/

OFERTA UCZESTNICTWA DLACZEGO WARTO? KONTAKT