Organizator:

Dyrektor targów DREMA zaprasza do współpracy

Podziel się

Targi DREMA to jedno z największych światowych wydarzeń branży maszyn i narzędzi do obróbki drewna. To także jedna z najstarszych imprez wystawienniczych w Europie związana z pozyskiwaniem i obróbką drewna.

Rosnące koszty surowców, wzrost kosztów pracy, ochrona środowiska, logistyka – to tylko niektóre wyzwania branży drzewnej i meblarskiej, które dotykają zarówno duże zakłady produkcyjne  jak i mikroprzedsiębiorstwa. Współpracując z naszymi wystawcami, stowarzyszeniami branżowymi oraz partnerami medialnymi tak aranżujemy przestrzeń wystawienniczą i tworzymy program wydarzeń, żeby  targi DREMA wytyczały kierunki rozwoju branży i w sposób kompleksowy prezentowały najnowsze światowe rozwiązania technologiczne i techniczne. Temu celowi służyć będzie także nowa formuła targów DREMA 2020. Dotychczasowe targi Furnica i Sofab staną się częścią targów DREMA. Pozwoli to na wszechstronną prezentację rozwiązań: od procesu projektowania produktów branży drzewnej i meblarskiej, poprzez materiały i komponenty, do nowoczesnych technologii produkcji oraz logistyki. Atutem targów DREMA są pracujące maszyny i linie technologiczne, ułatwiające wybór najlepszych rozwiązań dla zakładów drzewnych i meblarskich. Targom towarzyszyć będą kongresy, na których  będziemy wytyczać kierunki rozwoju przemysłu drzewnego i meblarskiego. W ramach Forum Trendów i Drema Design będziemy dyskutować o trendach dotyczących materiałów i komponentów do produkcji mebli i wyrobów z drewna oraz promować najlepsze rozwiązania projektantów wyrobów z drewna i mebli.

Zapraszam do współpracy – kreujmy wspólnie przyszłość branży drzewnej i meblarskiej!

Spotkajmy się w Poznaniu w dniach 15-18 września 2020.

 

Andrzej Półrolniczak, dyrektor Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA