Organizator:

DREMA utrzymujemy kurs na wrzesień 2021!

Podziel się

Potrzeba spotkań na żywo jest niezaprzeczalna, dlatego konsekwentnie utrzymujemy kurs na termin 14-17 września 2021 - dyrektor targów DREMA Andrzej Półrolniczak w wywiadzie dla Gazety Przemysłu Drzewnego.

 

W długim wywiadzie dla Gazety Przemysłu Drzewnego dyrektor targów DREMA Andrzej Półrolniczak opowiada o wyzwaniach i przygotowaniach do tegorocznej edycji.

W 2019 roku przyjęliśmy nową strategię sprzedaży, co pozwoliło nam na zapełnienie niemal wszystkich pawilonów do lutego 2020 roku. Furnica i Sofab stały się salonami i integralną częścią targów DREMA. W planach mieliśmy bardzo bogaty program wydarzeń i moc pomysłów do zrealizowania. Wprowadzony w marcu lockdown i przedłużająca się niepewność sprawiły, że o końcowym kształcie DREMY 2020 zadecydowały ostatnie miesiące. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu, naszych partnerów i wystawców zorganizowaliśmy bezpieczne i wartościowe wydarzenie, choć odbiegające rozmiarami od tego, do czego przyzwyczailiśmy się przez poprzednie lata. Mimo to miniona edycja była wyjątkowa i na zawsze zostanie w naszej pamięci. W ostatnim dniu targów, podczas inauguracji Kongresu Eumabois prezydent Jürgen Köppel powiedział: „Gratuluję targom DREMA organizacji bezpiecznych i udanych targów w tym trudnym okresie”. Przez całe targi zbieraliśmy bardzo pozytywny feedback od wystawców. Cieszę się ogromnie, ponieważ aż 98 proc. wystawców zadeklarowało wówczas udział w DREMIE 2021, a patrząc na zgłoszenia, widzimy, że nie były to słowa rzucone na wiatr. Co więcej, wiele firm, które w ubiegłym roku wycofały się w ostatniej chwili, przyznaje, że żałowały tej decyzji.

Całość dostępna jest TUTAJ