Organizator:

DREMA TOUR 2024

Podziel się

DREMA Tour to największy i najważniejszy cykl wydarzeń dedykowanych branży drzewno-meblarskiej w Polsce, wspierany przez liderów rynku: firmy z sektora obróbki drewna i producentów mebli, jak również kluczowe stowarzyszenia i media branżowe. DREMA Tour 2024 odbywać się będzie w trzech miastach: w Katowicach (targi DREMASILESIA), w Lublinie (targi LUBDREW) oraz w Poznaniu (targi DREMA).

 

Wszystkie targi organizowane pod szyldem DREMA TOUR składać się będą z trzech modułów: AKADEMIA, EKSPOZYCJA TARGOWA i FABRYKA NA ŻYWO. Cykl wydarzeń wchodzących w skład DREMA TOUT to niepowtarzalna okazja do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich i zagranicznych producentów maszyn, narzędzi i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, jak również idealna przestrzeń dla przedstawienia współczesnych technologii i rozwiązań, stworzona z myślą o profesjonalistach z branży obróbki drewna, producentach mebli, jak i pasjonatach pracy z drewnem i miłośnikach stolarki DIY.

DREMA Tour to trzy główne strefy:

  1. AKADEMIA — to strefa konferencyjna przeznaczona do prowadzenia warsztatów, prelekcji oraz spotkań, które pozwolą na wymianę wiedzy dotyczącej sytuacji w branży, wyzwań, trendów i przykładowych rozwiązań w zakresie robotyzacji i automatyzacji
  2. EKSPOZYCJA TARGOWA — to okazja do zaprezentowania swojej oferty przed potencjalnymi partnerami biznesowymi z całej Polski oraz możliwość podejrzenia poczynań rynkowej konkurencji.
  3. FABRYKA NA ŻYWO — to przestrzeń demonstracyjna z pokazami praktycznego użycia maszyn, urządzeń i narzędzi, podczas których zostaną zbudowane zestawy mebli.  W ramach fabryki produkowane są meble przekazywane na szczytny cel m.in. domy dziecka znajdujące się w Polsce i Ukrainie.

 

Zapraszamy do uczestnictwa!

DREMASILESIA: Katowice, 19-21 kwietnia 2024

LUBDREW: Lublin, 21-22 czerwca 2024

DREMA: Poznań, 10-13 września 2024

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

Aleksandra Szczepaniak
Aleksandra Szczepaniak
Nicoletta Królska
Nicoletta Królska