Organizator:

Drema Dzieciom i Drema Design z certyfikatami New European Bauhaus

Podziel się

Podczas tegorocznych targów DREMA odbyła się czwarta edycja wystawy Drema Design oraz czwarta edycja akcji charytatywnej Drema Dzieciom. Oba wydarzenia otrzymały certyfikat The New European Bauhaus.  

 

Nasze projekty stworzone są z myślą o realizacji najważniejszych wartości dla wspólnoty europejskiej.  Zarówno Drema Dzieciom, jak i Drema Design angażują polskich przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz szkoły i uczelnie. Poprzez aktywizacje tych instytucji możemy realnie wprowadzać cenne wartości do życia społecznego. 

Zrównoważony rozwój

W trosce o środowisko naturalne i wpływ branży drzewnej na otoczenie, nasi partnerzy prezentują technologie sprzyjające minimalizacji szkodliwego wpływu produkcji i poszukiwaniu nowych rozwiązań dla bezpieczniejszej przyszłości. Eksponaty są tworzone z odpadów drewnianych, dbając o zachowanie naturalnego piękna tego surowca przy jednoczesnym zachowaniu przystępności cenowej.

Jedność

Dbamy o to, by nasze działania angażowały szeroko rozumiane otoczenie — tworzymy wspólnotę profesjonalistów i pasjonatów przemysłu drzewnego. Poprzez aktywizację uczniów od samego początku ich kariery dbamy o to, by realnie uczestniczyli w wydarzeniach ważnych dla całej branży. Pod okiem pedagogów tworzą wyroby z drewna, a także korzystają z wiedzy i doświadczenia starszych kolegów i koleżanek z otoczenia biznesowego. Jednoczymy się wokół wspólnego celu — niesienia dobra i inspirowania kolejnych pokoleń. 

Piękno

Drewno to wdzięczny materiał do produkcji mebli. Korzystanie z niego w procesach produkcyjnych wymaga kunsztu i wrażliwego spojrzenia na ten wyjątkowy surowiec. Poprzez nasze działania promujemy projekty, które są połączeniem piękna i funkcjonalności. Dzięki temu artyści działający w branży mogą rozwijać swoje portfolio i skupiać się na idei tworzenia prawdziwych dzieł sztuki użytkowej.