Organizator:

DREMA 2023 - WEŹ UDZIAŁ W NAJWAŻNIEJSZYM SPOTKANIU PROFESJONALISTÓW BRANŻY DRZEWNEJ I MEBLARSKIEJ!

Podziel się

Już dziś zaplanuj swój pobyt na najważniejszym spotkaniu przedstawicieli przemysłu drzewnego i meblarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej i bądź tam, gdzie Twoi klienci oraz partnerzy biznesowi! Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w Poznaniu już w dniach 12-15 września 2023!

 

Siła targów DREMA ma moc przyciągania. Do grona wystawców najbliższej edycji już dołączyli liderzy branży. Najnowsze technologie dla przemysłu drzewnego i meblarskiego od 12 do 15 września 2023 r. ponownie wypełnią hale na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nie zabraknie dyskusji na temat wyzwań oraz sposobów na rozwiązanie aktualnych problemów, z którymi zmagają się firmy produkcyjne. Eksperci wskażą nie tylko trendy i optymalne kierunki zmian, ale doradzą także jak je skutecznie wdrożyć.

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁA EDYCJA 2022 - VIDEO

 

DLACZEGO WARTO?

DOŁĄCZ DO LIDERÓW - ZOSTAŃ WYSTAWCĄ!

ZGŁOŚ SIĘ NA TARGI DREMA 2023.

BILETY

Jeżeli jesteś zawodowo związany z branżą drzewną lub meblarską już dziś zarejestruj się i ODBIERZ BEZPŁATNY BILET na Targi DREMA 2023!

Jeśli lubisz majsterkować i pasjonujesz się pracą w drewnie to zaopatrz się w tańszy bilet i przyjedź na targi DREMA 2023 w wybranym przez siebie dniu.

Bilet dedykowany dla osób niezwiązanych z branżą drzewną/meblarską, uprawniający do jednokrotnego wejścia w dowolnym dniu targów DREMA 2023.

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Organizatorzy targów DREMA obserwując tendencje na rynku od dłuższego czasu odchodzą już od tradycyjnego postrzegania imprez wystawienniczych.

-Współczesne targi to nie tylko ekspozycja w pawilonach, ale wydarzenie łączące bogatą ofertę wiodących firm branży z energią spotkań, wymianą myśli i wiedzą płynącą z licznych debat, konferencji i pokazów odbywających się w tej samej przestrzeni. Staramy się zachęcać naszych partnerów oraz liderów w przemyśle do dzielenia się swoją wiedzą oraz współtworzenia targów poprzez różne aktywności. Stawiamy na zagadnienia nośne, mające bezpośrednie przełożenie na rozwój innowacyjnych technologii w przemyśle drzewnym i meblarskim. - zapowiada Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA. 

 

SPRAWDŹ, JAKIE MOŻLIWOŚCI UCZESTNICTWA W TARGACH DREMA PRZYGOTOWALIŚMY NA 2023 r.

Bezpłatny bilet dla profesjonalisty Weź udział w wydarzeniu Zostań wystawcą