Organizator:

DREMA 2022: Zamów stoisko w najlepszej cenie

Dołącz do grona Wystawców targów DREMA 2022! Zarezerwuj stoisko dla swojej firmy na najważniejszych targach branży drzewnej i meblarskiej w Polsce! Najlepsze ceny obowiązują tylko do 30 kwietnia 2022!

TARGI DREMA 2022 | 13-16.09.2022

Zostań Wystawcą Targów DREMA 2022!

Przed nami najbardziej prestiżowa impreza handlowa branży drzewnej i meblarskiej w Polsce i Europie Środkowej, wymieniana na równi z największymi wystawami świata i jako jedyna w kraju rekomendowana przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Liderzy, twórcy innowacji, producenci oraz firmy dopiero wchodzące na rynek zaprezentują w jednym miejscu najbogatszą ofertę maszyn, narzędzi i komponentów dla przemysłu drzewnego i meblarskiego.

Wykorzystaj potencjał Targów DREMA!
Zamów stoisko do 30 kwietnia 2022 i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej!

ZAJMIJ MIEJSCE WŚRÓD LIDERÓW RYNKU!

Targi skupiają najlepsze firmy i przedsiębiorstwa, kreują nowe zjawiska w biznesie, marketingu i ekonomii, wyznaczają nowe kierunki rozwoju! Zaprezentuj swoją markę i ugruntuj jej pozycję na rynku! Buduj prestiż i wykorzystuj wszystkie możliwości targów!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

BĄDŹ TAM, GDZIE TWOI KLIENCI!

Klienci nigdy nie przestaną cenić spotkań na żywo! Podtrzymuj relacje ze stałymi klientami i docieraj do nowych odbiorców! Profesjonaliści, managerowie, przedstawiciele szerokiego spektrum przedsiębiorstw właśnie na DREMIE podejmują strategiczne decyzje zakupowe! Pozwól im wybrać Twoją ofertę!

ZAPYTAJ O OFERTE

ZAWALCZ O PRESTIŻOWE NAGRODY!

ZŁOTY MEDAL najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda przyznawana jest za wysoki poziom innowacyjności produktów. Acanthus Aureus trafia do Wystawców, którzy najlepiej rozumieją w jaki sposób nowoczesny expo marketing buduje wizerunek firmy i jej wartość biznesową. Spraw, by na DREMIE 2022 trafiły właśnie do Twojej firmy!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę i odpowiemy na pytania:

Małgorzata Ożóg
Małgorzata Ożóg
Maja Wasylczuk
Mateusz Szymczak
#

NIE ZWLEKAJ! ZAMÓW STOISKO JUŻ DZIŚ!

DREMA to prestiżowa przestrzeń do prezentacji technologii jutra i rozwiązań do obróbki drewna, przemysłu meblarskiego i tartacznego oraz pozyskiwaniu energii z drewna. Uzupełnieniem wystawy są maszyny do rozkroju i szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe.

13-16 września 2022

Do zobaczenia w Poznaniu!