Organizator:

DREMA 2021 na światowej liście EUMABOIS!

18.09.2020 12:00:00

Podziel się

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są w czołówce największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki i przetwórstwa drewna. Jako jedyne wydarzenie w Polsce otrzymały rekomendację EUMABOIS!

Kongres Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS zatwierdził listę światowych wystaw obrabiarek do drewna, które oficjalnie poprze w 2021 r. Wśród 11 najważniejszych międzynarodowych ekspozycji po raz kolejny znalazły się targi DREMA! Warto podkreślić, że poznańskie targi DREMA to jedyne targi krajowe, które zakwalifikowane zostały do rekomendacji członkom Stowarzyszenia na 2021 rok.

- Jest to ogromne wyróżnienie, które znacząco podnosi prestiż targów DREMA, dając tym samym parterom, wystawcom i zwiedzającym znacznie większe możliwości dotarcia do międzynarodowego środowiska i nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami szeroko pojętej branży drzewnej i meblarskiej z całego świata – podkreśla Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA i DremaSilesia.

EUMABOIS jest międzynarodowym stowarzyszeniem, którego celem jest wymiana doświadczeń oraz ochrona interesów producentów maszyn w krajach, w których działają jego członkowie. Jest to organizacja non-profit, której celem jest promowanie europejskiego przemysłu obróbki drewna, ochrona jego interesów oraz wszelkie inne kwestie istotne dla jego przedstawicieli. Do głównych zadań Federacji należą kwestie techniczne, marketingowe oraz te oscylujące wokół uczciwej polityki.

 

Kongres odbył się w dniu 18.09.2020 w formie online. Polskę reprezentował delegat krajowy Andrzej Półrolniczak - Prezes Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA.