Organizator:

Czas by sięgnąć po złoto!

Podziel się

Co roku Wystawcy targów DREMA stają w szranki i walczą o uwagę Zwiedzających. Kreatorzy innowacji mają szansę sięgnąć po Złoty Medal, na mistrzów marketingu czekają statuetki Acanthus Aureus.

Prestiż, wyróżnienie i uznanie, które nie kończą się wraz z zakończeniem targów, ale są rozbrzmiewają przez kolejne miesiące i lata. Bo nagrody przyznawane na Międzynarodowych Targach Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla przemysłu drzewnego i meblarskiego DREMA to rozpoznawalne w branży marki; marki potwierdzające jakość, innowacyjność i nowoczesność nagrodzonych produktów.

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ MIJA 19.08.2022

Udział w konkursie o Złoty Medal GRUPY MTP targów DREMA niesie za sobą wymierne korzyści promocyjne. To nie tylko możliwość podkreślenia unikatowości, wysokiej jakości i innowacyjności produktu lub usługi poprzez zamieszczenie logotypu Złotego Medalu GRUPY MTP w materiałach promocyjnych. To również szeroko zakrojona promocja, którą w Państwa imieniu przeprowadzi GRUPA MTP.

ZGŁOŚ PRODUKT!

ZWYCIĘZCÓW POZNAMY PIERWSZEGO DNIA TARGÓW DREMA!

Przyznawane przez Grupę MTP i kapitułę wybitnych ekspertów wyróżnienie ma na celu nagradzanie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na poszczególnych targach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!