Organizator:

5 powodów, dla których warto kupować meble z Polski

Podziel się

Polskie meble cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Polska jest obecnie szóstym co do wielkości producentem mebli i drugim eksporterem na świecie (zaraz za Chinami). Co sprawia, że międzynarodowi handlowcy kupują meble z Polski?

Meble wysokiej jakości
Jest to stosunek jakości do ceny, który jest największym atutem polskich mebli, doceniany przez zagranicznych nabywców mebli. Jednak meble produkowane w Polsce oferują również najwyższą europejską jakość. Polscy producenci mebli przestrzegają surowych unijnych standardów ergonomii i bezpieczeństwa użytkownika. Wysoką jakość produktów potwierdzają liczne certyfikaty, atesty i atesty.

Najnowocześniejsze maszyny
W ostatniej dekadzie polskie fabryki mebli przeżyły prawdziwą rewolucję technologiczną. W ostatnich latach roczna wartość inwestycji w branży meblarskiej w Polsce przekroczyła 300 mln EUR. Wszyscy główni producenci obsługują nowoczesne maszyny, zapewniając wydajną produkcję zgodnie z najnowszymi standardami.

Doświadczenie w eksporcie niestandardowych mebli
Polscy producenci mebli dostarczają swoje produkty do największych międzynarodowych grup zakupowych i sieci handlowych. Znaczna część mebli dystrybuowanych pod markami znanych europejskich i światowych sieci sprzedaży produkowana jest w Polsce. Przez lata polskie wyroby zdobyły ogromne doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi i dostosowały swoje systemy produkcyjne i logistyczne do potrzeb odbiorców hurtowych z zagranicy.

Elastyczność produkcji
Potrzebujesz mebli w określonym rozmiarze lub określonym kolorze? Nie ma problemu. Polscy producenci są niezwykle elastyczni i otwarci na dostosowanie swoich produktów do twoich potrzeb w wielu aspektach - masz swobodę wyboru kolorów, wymiarów i innych parametrów zamawianych mebli.