Organizator:

Aktualności

28-03-24 Radosnych Świąt Wielkanocnych 2024

Świąteczne życzenia od Grupy MTP.

Zobacz więcej

19-03-24 Najlepsze życzenia z okazji Dnia Stolarza od #DREMAteam!

Stolarze i rzemieślnicy, związani z obróbką drewna i produkcją mebli, swoje święto obchodzą 19 marca, ponieważ w tym dniu wspomina się św. Józefa, patrona tego zawodu. Zobaczcie życzenia od zespołu targów DREMA i DremaSilesia!

Zobacz więcej

16-02-24 DREMA 2024 – razem tworzymy historię!

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA od 40 edycji zapewniają kompleksowe podejście do aktualnych wyzwań branży, promując jednocześnie osiągnięcia polskiego sektora drzewnego i meblarskiego. Zdobyte przez lata know-how sprawia, że dziś razem...

Zobacz więcej

14-02-24 Targi DREMA to istotny czynnik wspierający producentów mebli

Targi DREMA odgrywają kluczową rolę w wspieraniu producentów mebli, oferując szereg korzyści, które wpływają pozytywnie na rozwój i skuteczność przedsiębiorstw w tej branży.

Zobacz więcej

14-02-24 Robotyzacja i automatyzacja jako trend w rozwoju branży meblarskiej

Michał Piłat, Dyrektor Zarządzający HOMAG Polska, w wywiadzie dla miesięcznika BIZNES meble.pl opowiada o wpływie spowolnienia w branży meblarskiej na sytuację dostawców maszyn i technologii do obróbki drewna, a także o automatyzacji i robotyzacji w polskich fabrykach mebli.

Zobacz więcej

03-01-24 Zmiana terminu targów LUBDREW 2024!

W związku z podjętą decyzją przez Zarząd Targów Lublin S.A., po uprzednich ustaleniach z Prezesem Stowarzyszenia DROMA, Panem Andrzejem Półrolniczakiem, zmianie uległ termin realizacji Targów LUBDREW and METALL – DREMA TOUR z 1-2 marca 2024 r. na 21-22 czerwca 2024 r. (tj. piątek i sobota).

Zobacz więcej

21-12-23 Wymiana wiedzy branżowej w cyklu prelekcji i warsztatów! Za nami pierwsza AKADEMIA DREMA TOUR

W minionym tygodniu przedstawiciele branży drzewno-meblarskiej spotkali się w Mielcu, aby wziąć udział w prelekcji inaugurującej pierwszy moduł trasy Drema Tour.

Zobacz więcej

13-12-23 Weź udział w DREMA Tour 2024!

Edycja targów DREMA 2023 potwierdziła, że połączenie innowacji i edukacji praktycznej ma fundamentalne znaczenie dla przyszłości przemysłu meblarskiego w naszym kraju. Aby jeszcze lepiej wspierać i motywować polskich przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej w tych trudnych czasach, Grupa MTP wychodzi...

Zobacz więcej