🤍 Dziękujemy, że byliście z nami❗ Do zobaczenia za rok👉13-16 września 2022❗  

Organizator:

Wejście i dojazd

08.09.2020 13:53:06

Podziel się

Wejście na Targi DREMA 2021 znajduje się w Holu Wschodnim przy zbiegu ulic Głogowskiej, Roosevelta i Mostu Dworcowego, bardzo blisko Dworca Głównego oraz przystanku tramwajowego i autobusowego "Most Dworcowy" oraz w budynku Word Trade Center od ul. Bukowskiej, blisko przystanku Bałtyk. Gości zmotoryzowanych zachęcamy do pozostawienia pojazdów na parkingu na terenie targów, wjazd od ulicy Bukowskiej. Parking jest płatny, a wjazd możliwy za okazaniem wykupionej wcześniej "karty wjazdu". Karty wjazdu można kupić tylko online na platformie www.tobilet.pl.

WEJŚCIE NA TARGI DREMA 2021

Wejście na Targi DREMA 2021 znajduje się w Holu Wschodnim vis a vis przystanku Most Dworcowy, przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej, Roosevelta i Mostu Dworcowego oraz w budynku World Trade Center od ul. Bukowskiej, blisko przystanku Bałtyk. Dogodny dojazd tramwajami przystanek "Most Dworcowy" nr: 6, 8, 10, 11, 13, 18 przystanek "Dworzec Zachodni" linie numer: 5, 8, 10, 11, 12, 13 Uwaga! Ze względu na często zamiany w rozkładzie jazdy prosimy o wcześniejsze sprawdzenie rozkładu aktualnego w danym dniu targów.

Zobacz na mapie!

 

 

 

 

PARKING DLA ZWIEDZAJĄCYCH NA TERENIE TARGÓW

Wjazd na targi umożliwia zaparkowanie blisko ekspozycji targowej i pozostawienie samochodu w bezpiecznym miejscu. Uwaga! Przy wjeździe należy okazać kupioną uprzednio kartę wjazdu. Zakup kart wjazdowych możliwy jest tylko online.

Kup kartę wjazdu!