Organizator:

Zagłosuj na najważniejsze wydarzenie dla branży meblarskiej w Polsce w 2020 roku

Podziel się

Do 17 stycznia 2021 można oddawać głosy na najważniejsze wydarzenie dla branży meblarskiej w Polsce w 2020 roku. Ranking organizuje redakcja „BIZNES.meble.pl”. Zapraszamy do głosowania!

Redakcja miesięcznika „BIZNES.meble.pl” organizuje ranking na najważniejsze wydarzenie branży meblarskiego w Polsce w 2020 roku.
Wśród 15 wytypowanych przez redakcję wydarzeń znalazły się:

Targi „Meble Polska 2020

Zorganizowane w Poznaniu pod koniec lutego 2020 r. odbyły się w cieniu pandemii i były ostatnim dużym wydarzeniem targowym na świecie z początku 2020 r., które doszło do skutku. Poczynając od marca targowa aktywność na świecie zamarła. Mimo niesprzyjających warunków poznańskie targi przyciągnęły w ubiegłym roku tysiące kupców meblowych z 69 krajów! To absolutny rekord wszystkich dotychczasowych edycji!

oraz

Polska po raz pierwszy gospodarzem Walnego Zgromadzenia IAFP

W lutym, podczas targów „Meble Polska” w Poznaniu, odbyło się Walne Zgromadzenie elitarnego Międzynarodowego Stowarzyszenia Wydawnictw Meblarskich IAFP(International Alliance of Furnishing Publications) – po raz pierwszy w Polsce.

Głosowanie trwa do niedzieli 17 stycznia 2021. Głosy można oddawać TUTAJ

Wyniki poznamy 18 stycznia. Zostaną opublikowane na portalu www.biznes.meble.pl, w miesięczniku „BIZNES.meble.pl” i w mediach społecznościowych „BIZNES.meble.pl”.