Organizator:

Wszystkie drogi prowadzą na targi DREMA!

Podziel się

Sezon urlopowy trwa w najlepsze! Dla wielu wakacje to czas wyjazdów, chwile spędzane z najbliższymi i okazja do regeneracji sił. Dla zespołu targów DREMA to okres wytężonej pracy i intensywnych przygotowań do zbliżającego się wielkimi krokami najważniejszego spotkania profesjonalistów z branży drzewnej i meblarskiej. Dlatego życzymy wszystkim udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu! Zachęcamy do zaplanowania już wizyty na targach DREMA, które odbędą się w dniach 12-15.09.2023 r. w Poznaniu. Zapraszamy!

 

DREMA 2023 - WEŹ UDZIAŁ W NAJWAŻNIEJSZYM SPOTKANIU PROFESJONALISTÓW BRANŻY DRZEWNEJ I MEBLARSKIEJ!

Już dziś zaplanuj swój pobyt na najważniejszym spotkaniu przedstawicieli przemysłu drzewnego i meblarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej i bądź tam, gdzie Twoi klienci oraz partnerzy biznesowi! Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w Poznaniu już w dniach 12-15 września 2023!

 

Siła targów DREMA ma moc przyciągania. Do grona wystawców najbliższej edycji już dołączyli liderzy branży. Najnowsze technologie dla przemysłu drzewnego i meblarskiego od 12 do 15 września 2023 r. ponownie wypełnią hale na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nie zabraknie dyskusji na temat wyzwań oraz sposobów na rozwiązanie aktualnych problemów, z którymi zmagają się firmy produkcyjne. Eksperci wskażą nie tylko trendy i optymalne kierunki zmian, ale doradzą także jak je skutecznie wdrożyć.

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁA EDYCJA 2022 - VIDEO

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W TARGACH DREMA 2023?

DOŁĄCZ DO LIDERÓW - ZOSTAŃ WYSTAWCĄ!

ZGŁOŚ SIĘ NA TARGI DREMA 2023.

 

BILETY

Jeżeli jesteś zawodowo związany z branżą drzewną lub meblarską już dziś zarejestruj się i ODBIERZ BEZPŁATNY BILET na Targi DREMA 2023!

Jeśli lubisz majsterkować i pasjonujesz się pracą w drewnie to zaopatrz się w tańszy bilet i przyjedź na targi DREMA 2023 w wybranym przez siebie dniu.

Bilet dedykowany dla osób niezwiązanych z branżą drzewną/meblarską, uprawniający do jednokrotnego wejścia w dowolnym dniu targów DREMA 2023.

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Organizatorzy targów DREMA obserwując tendencje na rynku od dłuższego czasu odchodzą już od tradycyjnego postrzegania imprez wystawienniczych.

-Współczesne targi to nie tylko ekspozycja w pawilonach, ale wydarzenie łączące bogatą ofertę wiodących firm branży z energią spotkań, wymianą myśli i wiedzą płynącą z licznych debat, konferencji i pokazów odbywających się w tej samej przestrzeni. Staramy się zachęcać naszych partnerów oraz liderów w przemyśle do dzielenia się swoją wiedzą oraz współtworzenia targów poprzez różne aktywności. Stawiamy na zagadnienia nośne, mające bezpośrednie przełożenie na rozwój innowacyjnych technologii w przemyśle drzewnym i meblarskim. - zapowiada Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA. 

Przedstawicieli sektora drzewnego z pewnością zainteresuje X jubileuszowy Kongres Przemysłu Drzewnego KOOPDREW - międzynarodowa konferencja Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, podejmująca tematy związane z zagrożeniami i wyzwaniami dla przemysłu drzewnego w Polsce i na świecie. Z kolei  tym, dokąd zmierza sektor meblarski i jak się przygotować na nowe zjawiska gospodarcze, opowiedzą specjaliści z Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli podczas VIII Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego. Przedstawicielki płci pięknej będą mogły zintegrować się i czerpać wiedzę oraz inspirację od ekspertek z branży drzewno-meblarskiej podczas czwartej już odsłony Spotkania Kobiet. Nie zabraknie stałych punktów programu: Fabryki Mebli na Żywo DROMA  -  czyli pokazów live najnowszych technologii produkcji mebli/ wyrobów z drewna z zastosowaniem polskich maszyn, projektu Drema Dzieciom i produkcji mebli dziecięcych na cele charytatywne, Strefy Parkietu wraz z pokazami i warsztatami parkieciarskimi – zarządzanej przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy, Poligonu Umiejętności i demonstracji lakierniczych przygotowanych przez czasopismo Lakiernictwo Przemysłowe, przestrzeń DREMA Tools organizowana we współpracy z firmą ITA Tools, w ramach której zaprezentowane zostaną na żywo innowacyjne technologie ostrzenia i regeneracji narzędzi, Strefy Czystego Powietrza z ekspozycją nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań oraz systemów dla ogrzewania od Magazynu Biomasa, wystawy eksponatów konkursowych Wyczarowane z Drewna oraz XXII Mistrzostw Polski We Wbijaniu Gwoździ zorganizowanych z ramienia Wydawnictwa Inwestor, Strefy narzędziowej - LIVE WOODWORKING od portalu Narzędzioholicy.pl – wydarzenia, którego celem jest prezentacja nowych rozwiązań, technologii, pokazów narzędzi i kunsztu pracy zaproszonych partnerów, gości i liderów branży narzędziowej.

Nowością tegorocznej edycji targów DREMA 2023 będzie Strefa Trendów dla Meblarstwa – miejsce spotkań i ekspozycja firm z branży meblarskiej, pokazy designu i najnowszego wzornictwa dotyczącego projektowania mebli (płyty, tkaniny, okucia), oraz Strefa Wiedzy i Blogerów.

 

SPRAWDŹ, JAKIE MOŻLIWOŚCI UCZESTNICTWA W TARGACH DREMA PRZYGOTOWALIŚMY NA 2023 r.

BEZPŁATNY BILET DLA PROFESJONALISTY WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU ZOSTAŃ WYSTAWCĄ