Organizator:

Warsztaty z Wiertarką ISKRA

Podziel się

Podczas Targów DREMA 2020 odbędą się pokazy możliwości Wiertarki ISKRA. To proste w obsłudze urządzenie sprawdza się w pracy profesjonalnych stolarzy, ale też majsterkowiczów, a nawet osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z meblarstwem.

Wiertarka ISKRA została zaprojektowana głównie pod kątem produkcji mebli skrzyniowych. Ze względu na swój kształt, wymiary i specyfikację jest to jedyna tego typu wiertarka na rynku! Obudowa w kształcie prostopadłościanu pozwala na szybkie i precyzyjne pozycjonowanie wiertarki względem nawiercanego materiału oraz bardzo precyzyjne i powtarzalne nawiercanie otworów w elementach mebli. Cała technologia została zaprojektowana w taki sposób, aby przy pracy z wiertarką nie było potrzeby używania ani metrówki ani ołówka, co w znacznym stopniu eliminuje możliwość pomyłki podczas nawiercania otworów.

Praca na tym urządzeniem nie jest skomplikowana i doskonale sprawdza się w pracy profesjonalnych stolarzy, ale też majsterkowiczów, a nawet osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z meblarstwem.


Aby tworzyć meble z Wiertarką ISKRA nie potrzeba posiadać zaawansowanych maszyn takich jak, piły formatowej czy okleiniarki. Wystarczy zakupić gotowe formatki płyt o konkretnych wymiarach w najbliższej hurtowni płyt.


Wiertarka ISKRA pozwala nawiercać otwory na każdy rodzaj łączników meblowych, które wymagają nawiercania okrągłych otworów, między innymi na: konfirmaty, kołki, złącza mimośrodowe, zawiasy puszkowe.

Zapraszamy na pokazy możliwości Wiertarki ISKRA!

 

Bilety dla profesjonalistów Bilety dla majsterkowiczów Karty wjazdu