Organizator:

Warsztaty strugania z DŁUTA.PL na Targach DREMA

Podziel się

Twoją pasją są narzędzia ręczne do obróbki drewna? Używasz takich narzędzi w swojej pracy? Szukasz nowego hobby? Znasz już nasz sklep i chcesz się z nami spotkać w realu? Jeżeli odpowiedź choć na jedno z pytań brzmi TAK, koniecznie odwiedź stoisko sklepu DLUTA.PL!

KUP BILET AKTYWUJ ZAPROSZENIE

Sklep DLUTA.PL już od kilkunastu lat specjalizuje się w sprzedaży narzędzi do RĘCZNEJ obróbki drewna. Dystrybuujemy takie marki jak: VERITAS, KIRSCHEN, NAREX, PFEIL, MORAKNIVE, czy BEAVERCRAFT.

Na naszych półkach znajdziecie dłuta, a także strugi, bestsellerowe piły japońskie, kamienie do ostrzenia, osełki DMT oraz akcesoria BHP.

Od 3 lat, odpowiadając na Wasze potrzeby oraz realizując swoje rękodzielnicze pasje, tworzymy także autorskie zestawy Samouczków Rzeźbiarskich – „ drewniana łyżka”, ucząc początkujących miłości do obróbki drewna.


Po raz kolejny ROZBIJAMY BIWAK I ZAPRASZAMY Was serdecznie na BEZPŁATNE WARSZTATY STRUGANIA ŁYŻEK. Zasiądź z nami przy ognisku i spróbuj swoich sił z Najlepszą i bardzo Cierpliwą prowadzącą – Agnieszką, która chętnie podzieli się z Tobą swoją pasją. Gwarantujemy relaks i dobrą zabawę.

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO! W NASZEJ STREFIE ODBĘDĄ SIĘ RÓWNIEŻ SZALENIE INTERESUJĄCE POKAZY:
13.-14.09 pokazy ostrzenia na ostrzarce wolnoobrotowej TORMEK T4 (zabierz swój nóż a chętnie go naostrzymy)
14.-15.09 prezentacja metod postarzania drewna! – Mariusz z firmy WOLFCRAFT czeka na Was!

A WIĘC:
wpadajcie, testujcie, zadawajcie pytania i chłońcie naszą wiedzę, chętnie się nią z Wami podzielmy. Oczywiście zabieramy ze sobą nasz targowy sklepik, na którym będziecie mogli zrobić narzędziowe zakupy w specjalnej cenie.

Jeśli DOPIERO ZACZYNASZ swoją przygodę z pracą w drewnie – chętnie Ci doradzimy!
Jeśli WIESZ JUŻ TROCHĘ o takich narzędziach – opowiemy Ci dużo więcej!
Jeśli SZUKASZ NOWEGO HOBBY – pokażemy Ci jak strugać drewnianą łyżkę!
Jeśli natomiast JESTEŚ EKSPERTEM – chętnie nauczymy się czegoś od Ciebie!

KUP BILET AKTYWUJ ZAPROSZENIE