Organizator:

TOOLS SALOON na Targach DREMA 2022

Podziel się

TOOLS SALOON to Wydarzenie pod patronatem portalu NARZEDZIOHOLICY.PL. odbywające podczas Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA - w 2022 roku w konwencji WESTERNU.

TOOLS SALOON realizowane na 360 metrach kwadratowych wydarzenie , wyróżniające się prezentacjami  w konwencji Westernu. Przestrzeń eventu będzie podzielone na 3 strefy.

Pierwsza strefa – to przestrzeń prezentacji i pokazów narzędzi interesujących każdego prawdziwego Narzędzioholika. Będziecie mogli w niej zobaczyć i skorzystać z narzędzi i rozwiązań prezentowanych przez naszych partnerów i zaproszonych gości. Żaden profesjonalista czy też wielbiciel narzędzi nie pogardzi możliwością obcowania z nowymi rozwiązaniami, unikalnymi technologiami i szansą na porozmawianie ze specjalistami z branży, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Druga strefa – to przestrzeń pokazów – czyli LIVE WOODWORKING gdzie zawodowcy i amatorzy połączą swoje siły, aby na oczach zwiedzających zupełnie od podstaw przygotować mebel. Redakcyjni koledzy portalu narzedzioholicy.pl z dziedziny stolarstwa staną ramię w ramię i przygotują unikalny mebel – tym razem będzie to szafa na narzędzia w prawdziwie kowbojskim stylu. Wykonanie i kunszt swojego rzemiosła będą prezentować Mateusz i Paweł znani szerzej z kilku projektów między innymi jako team Młody Stolarz. Jacek  z kanału Milion Pomysłów Na Minutę oraz współpracujący z nim od lat Mateusz Wudecki. Będzie również z nami przedstawiciel Podlasia - Mariusz Płoński z pracowni Warsztart.

Trzecia strefa – to przestrzeń rozrywki w której przez trzy dni profesjonalny mistrz ceremonii będzie prowadził emocjonujące konkursy z licznymi nagrodami . Z każdej serii zmagań zostanie wyłoniony zwycięzca który zakwalifikuje się do finału dnia w którym będą czekały na uczestników najbardziej widowiskowe zadania praktyczne !

Partnerami TOOLS SALOON są:

STANLEY, BOSTITCH, FEIN, NORTON, FARCELA, SNICKERS WORKWEAR, PICA, MEDID,VIKING, CRAFTDREW i ESSVE.

Bilety Program Kontakt