Organizator:

STREFA WIEDZY

Podziel się

Od wielu lat na przestrzeni organizowanej przez redakcję Drewno.pl spotkać można osoby dzielące się swoją pasją, pomysłami i umiejętnościami. Oprócz tego skorzystać można z ich nauk, a także wiedzy w postaci specjalistycznej literatury.

BILETY ORGANIZATOR KONTAKT

W latach poprzednich nie zabrakło konkurencji sprawdzających wiedzę uczestników na tematy związane z branżą drzewną. Tak samo podczas tej edycji odbędzie się wiele ciekawych, aktywizujących zadań. Dla najlepszych przewidziane są liczne nagrody, w zeszłej edycji były to sadzonki pięknych drzew. Jest to argument, dla którego warto odwiedzić to stanowisko i sprawdzić swoją wiedzę w konfrontacji z innymi zwiedzającymi.

Na tej przestrzeni będzie można skorzystać z wielu książek, czy czasopism naukowych. Poszerzając swoją wiedzę w interesującym nas aspekcie. Natrafić będzie można na artykuły opisujące sposób na wykorzystanie drewna w praktyce, ale i naukowe podejście do tematu. Dla każdego znajdzie się również możliwość porozmawiania z ekspertem. Z pewnością postara się zrozumieć i odpowiedzieć na nurtujące pytania. Taka porada może być niezmiernie cenna, gdyż osoby jej udzielające specjalizują się w bardzo obszernej tematyce jaką jest branża drewna.

Dla niektórych drewno jest również surowcem wykorzystywanym do tworzenia przepięknych prac, jedynie przy pomocy ręcznych narzędzi. Dla takich fanatyków również znajdzie się miejsce. Oprócz możliwości sprawdzenia, przetestowania, czy nawet i zakupienia tych narzędzi, będziemy mogli podziwiać jak robią to pasjonaci, ale i profesjonaliści. Warto będzie uczestniczyć w takim wydarzeniu, jest to dobry moment na podpatrzenie technik wykonania, czy sposobu na obróbkę drewna bez użytku maszyn elektrycznych.

Od wielu lat w Strefie Wiedzy spotkać się można z osobami, które dzielą się swoją wiedzą, pasją i umiejętnościami. Pojawią się również eksperci i specjaliści w dziedzinie przemysłu drzewnego, czy też meblarskiego, którzy będą współtworzyć to miejsce.  W wydarzeniu wezmą również udział osoby znane szerzej jako influencerzy – osoby tworzące prace z drewna i dzielące się nimi w kanałach społecznościowych. Są oni również dobrym przykładem na, to że hobby może stać się sposobem na życie. To także świetna okazja do poznania swoich idoli na żywo. Wielu chętnie usłyszałoby o ich doświadczeniu i historii. Inni natomiast woleliby sprawdziliby posiadane umiejętności, które z pewnością są na bardzo wysokim poziomie.