Organizator:

STREFA CZYSTEGO POWIETRZA

Podziel się

Strefa czystego powietrza to inicjatywa "Magazynu Biomasa", który w pewny sposób chce promować ekologiczne paliwo jakim jest pellet. Jest ono coraz bardziej popularne w Polsce, lecz nadal należy kształcić społeczeństwo o nowych, mniej szkodliwych paliwach.

BILETY ORGANIZATOR KONTAKT

Walka ze smogiem w naszym kraju przybiera na sile. Jego negatywne oddziaływanie na zdrowie nijako przyśpiesza proces rozmów w temacie jego zniwelowania. W odpowiedzi na potrzebę szerzenia wiedzy przychodzi Magazyn Biomasa. Jest to prasowy pionier w tematyce ekologicznych rozwiązaniach grzewczych. To także organizator Strefy Czystego Powietrza. Poprzez to wydarzenie magazyn chce przekonywać i uzmysławiać jaki wpływ mamy na środowisko. Idea organizatora jest szczytna, dlatego z pewnością zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca.

Strefa czystego powietrza to także miejsce na znalezienie odpowiedzi na trudne pytania. Eksperci postarają się na nie odpowiedzieć w specjalnym punkcie konsultacyjnym. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to również postarają się doradzić co do wyboru kotła, czy przedstawienia specyfikacji i różnic pomiędzy nimi. Na strefie poruszone zostaną również tematy dotyczące aktualnych programów rządowych i Unijnych. Dodatkowo omówione zostaną sposoby uzyskania dofinansowania na wymianę dotychczasowego kotła.