Organizator:

Strefa Czystego Powietrza na targach DREMA 2023!

Podziel się

Od 12 do 15 września podczas targów Drema po raz kolejny pojawi się Strefa Czystego Powietrza. W ramach stoiska „Magazynu Biomasa” zorganizowany zostanie punkt informacyjny dotyczący ekologicznych źródeł ciepła, a na pytania na temat zielonych rozwiązań dostępnych na rynku urządzeń grzewczych odpowiedzą eksperci.

 

„Czyste” technologie i paliwa

Nowoczesne kotły pelletowe i zrębkowe, urządzenia do granulacji oraz topowe marki pelletowe. To tylko wybrane „czyste technologie i paliwa”, o których więcej będzie można się dowiedzieć w Strefie Czystego Powietrza. Zorganizowana przez Magazyn Biomasa edukacyjna przestrzeń umożliwi zwiedzającym zapoznanie się z ekologicznymi rozwiązaniami grzewczymi, które stają się coraz ważniejszym elementem ogólnopolskiej walki ze smogiem.

Edukacyjna Strefa Czystego Powietrza

– W ramach Strefy Czystego powietrza udostępnimy także bezpłatnie nasze publikacje, także te dotyczące pelletu: Raport „Pellet Drzewny w Polsce”, którego celem jest popularyzacja pelletu jako ekologicznego, odnawialnego paliwa, „Pelletową mapę Polski” czyli aktualne zestawienie producentów i dystrybutorów pelletu z podziałem na województwa– mówi Jolanta Kamińska, redaktor prowadząca Magazynu Biomasa.

 

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w dniach 12-15 września 2023 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy serdecznie!