Organizator:

Stoisko targów DREMA podczas Meble Polska 2020!

Podziel się

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska targów DREMA oraz DremaSilesia podczas rozpoczynających się już jutro targów Meble Polska. Znajdziecie nas w Alei Lipowej (czteropak), stoisko nr 2, w godzinach od 10.00 do 18.00 (piątek do 17.00).

 

Targi MEBLE POLSKA odbędą się w dniach 25-28 lutego 2020 r. w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.Wydarzenie to ma charakter największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Zespołu targów DREMA i DremaSilesia oczywiście nie może zabraknąć na tym międzynarodowym spotkaniu biznesowym. W tym roku zapraszamy serdecznie na nasze stoisko - ALEJA LIPOWA, STOISKO NR 2, w ramach którego będzie można pobrać zaproszenia na targi DREMA, zapoznać się z materiałami graficznymi na potrzeby targów DremaSilesia oraz DREMA oraz porozmawiać z organizatorami o planowanych przedsięwzięciach -  w kwietniu w Sosnowcu oraz we wrześniu w Poznaniu. Ponadto liczymy na dalszą integrację z przedstawicielami branży drzewno-meblarskiej, a także dyskusje o trendach i kierunkach rozwoju tej dziedziny przy akompaniamencie smacznej kawy lub innych szlachetnych trunków.

GODZINY OTWARCIA TARGÓW:

25 -27 lutego (wtorek - czwartek) - 10.00 - 18.00
28 lutego (piątek) - 10.00 - 17.00

 

Warto również zarezerwować czas na prelekcje na Scenie Marki - cykl dyskusji panelowych poświęcony wyzwaniom stojącym aktualnie przed polskim meblarstwem. A już 26 lutego (środa) o godz. 12.00 w pawilonie nr 3 w ramach panelu dyskusyjnego pt. "Szanse biznesowe we współpracy międzynarodowej" swoje wystąpienie będzie miał Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA oraz DremaSilesia, na które serdecznie zapraszamy! 

 

Stoisko DREMA podczas targów Meble Polska, 25-28.02.2020, stoisko nr 2, Aleja Lipowa (czteropak).