Organizator:

Spotkajmy się na targach!

Podziel się

Tysiące gości wzięły udział w imprezach organizowanych od czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich! Nowe zasady sanitarne, ale wciąż ta sama radość ze spotkań! Do zobaczenia na MTP!

 

6 czerwca 2020 targi, kongresy i eventy wróciły do gry! Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich niemal w każdy weekend odbywają się wydarzenia dedykowane szerokiej publiczności. Wszystko oczywiście w nowych warunkach sanitarnych, zaprosić na targi wystawców i gości – dodaje.

20 i 21 czerwca odbył się Letni Targ Ogrodniczy. Blisko stu wystawców zaprezentowało swoją ofertę, której znaleźć można było sadzonki, nasiona, doniczki i meble ogrodowe, ekologiczne kosmetyki, regionalną żywność i wiele innych. Mimo zmiennych warunków pogodowych miłośnicy roślin przybywali na targi do ostatniej chwili. Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

27 i 28 czerwca, podczas Poznań Moto Fest,  fani motoryzacji mieli okazję obejrzeć blisko 300 pojazdów i aż 30 różnych marek! W ciągu dwóch dni Poznań Moto Fest odwiedziło 7,5 tysiąca osób! Pełną relację w wydarzenia opublikowaliśmy TUTAJ.

11 i 12 lipca w ramach kampanii #WracamyDoGry odbył się Letni Targ Rodzinny pełen atrakcji dla całych rodzin. Na gości wydarzenia czekały m.in. miasteczko rolkowe, wesołe miasteczko, zajęcia piłkarskie prowadzone przez Akademię Piotra Reissa, joga, zumba, pilates i wiele wiele innych, o których piszemy TUTAJ.

Zobacz kalendarium wszystkich wydarzeń targowych - TUTAJ

Najbardziej wyczekiwane spotkanie branży drzewnej i meblarskiej odbędzie się już we wrześniu! Na Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2020 zapraszamy do Poznania od 15 do 18 września !

Wszystkie imprezy organizowane od czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów i wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i władz państwowych. W trosce o bezpieczeństwo Zwiedzających i Wystawców wprowadzone zostały dodatkowe środki ochrony, m.in.:

  • rejestracja uczestników online
  • obowiązek zasłaniania ust i nosa
  • bezdotykowy pomiar temperatury przed wejściem na targi
  • zapewnienie przestrzeni - min. 4 m2 na jednego uczestnika wydarzenia
  • możliwość i rekomendowanie płatności kartą 
  • dostęp do środków dezynfekujących 

Szczegółowe informacje i przepisy porządkowe publikujemy TUTAJ.