Organizator:

Spotkajmy się na targach MEBLE POLSKA 2023

Podziel się

Targi Meble Polska, których kolejna edycja odbędzie się od 21 do 24 lutego 2023 roku, to jedno z najbardziej międzynarodowych wydarzeń w kalendarzu imprez Grupy MTP. Dotyczy to nie tylko zwiedzających, którzy co roku zjeżdżają się do Poznania dosłownie z całego świata. Także coraz więcej zagranicznych producentów mebli korzysta z promocyjnego potencjału największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi MEBLE POLSKA stanowią największą na świecie prezentację oferty polskiego przemysłu meblarskiego.
Udział w targach daje możliwość zapoznania się z  najnowszymi kolekcjami na nowy sezon, spotkania liderów rynku i zawarcia kontraktów z producentami z Polski i krajów sąsiednich. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pulę bezpłatnych zaproszeń.

Zadzwoń lub napisz do nas i odbierz swój bilet na targi MEBLE POLSKA

Małgorzata Ożóg
Małgorzata Ożóg
Mateusz Szymczak

Kupcy z ponad 70 krajów

Od momentu zmiany w 2010 roku formuły poznańskich targów meblowych na stricte biznesową liczba kupców meblowych odwiedzających to wydarzenie nieustannie rośnie. Jednocześnie rozszerza się lista krajów, z których pochodzą zwiedzający. – To efekt prowadzonej przez nas szeroko zakrojonej, globalnej kampanii promującej zarówno targi MEBLE POLSKA, jak i polski przemysł meblowy. Współpracujemy z mediami branży meblowej na całym świecie. Zbudowaliśmy szczegółowe bazy handlowców z najbardziej perspektywicznych rynków zbytu polskich mebli – mówi dyrektor Targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka

Skutkiem tych działań jest ogromne zainteresowanie kupców meblowych udziałem w poznańskich kontraktacjach. W ostatniej edycji tego wydarzenia, która odbyła się w maju 2022 roku, wzięli udział przedstawiciele grup zakupowych, hurtowni  i sieci salonów meblowych z 71 krajów.  Aż 53 proc. odwiedzających stanowili kupcy mebli z zagranicy.

KATALOG WYSTAWCÓW PROGRAM WYDARZEŃ

Wiele wskazuje, że ten rekordowy wynik uda się w 2023 r. wyrównać. Bilety na targi MEBLE POLSKA 2023 odebrali już handlowcy z ponad 60 krajów. Tymczasem zazwyczaj spora grupa zwiedzających rejestruje swój przyjazd dopiero w ostatnich tygodniach przed wydarzeniem.

Meble z zagranicy

Targi MEBLE POLSKA są jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskich mebli. To największa na świecie ekspozycja oferty polskiego przemysłu meblarskiego. Ale nie tylko polskie meble można zobaczyć w pawilonach. Rośnie liczba zagranicznych producentów, którzy aktywnie jako wystawcy poszukują klientów w Poznaniu.

Główne wejścia na teren targów:

Wejście wschodnie, od ul. Głogowskiej
Wejście północne, od ul. Bukowskiej
Wejście zachodnie, od ul. Śniadeckich