📣 WYDŁUŻAMY PROMOCJĘ 🔥 Promocyjne ceny stoisk obowiązują do końca kwietnia ❗❗❗  

Organizator: Grupa MTP

SERON wystawcą na targach DREMA 2021!

Podziel się

Kompleksowe podejście do klienta - Innowacyjność stosowanych koncepcji - Rzetelność w biznesie to hasła od początku konsekwentnie realizowane przez firmę SERON. Polski producent maszyn CNC dołącza do grona wystawców targów DREMA 2021!

Seron - polski producent maszyn CNC po raz kolejny w gronie wystawców targów DREMA! To wiadomość, na którą czekało wielu! Po krótkiej przerwie, Seron znów zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia na targach DREMA!  Stoisko firmy Seron, tak jak podczas poprzednich edycji z pewnością będzie punktem obowiązkowym!

Seron od 1996 nieustannie rozwija swoją ofertę. W bogatym portfolio znajdziemy:

  • plotery frezujące CNC,
  • plotery laserowe,
  • lasery Fiber (światłowodowe),
  • plotery plazmowe CNC,
  • grawerki laserowe,
  • waterjet,
  • i wiele innych produktów.

Maszyny CNC firmy Seron znajdują bardzo szerokie zastosowanie w branży drzewnej, reklamowej, jak również przy obróbce tworzyw sztucznych oraz metali. 

SERON kreuje przyszłość branży na targach DREMA 2021!

Zdobywane przez lata doświadczenie, poparte tysiącami pozytywnych recenzji Klientów, liczne nagrody, w tym aż 5 Złotych Medali targów DREMA i nastawienie na nieustanny rozwój czynią z firmy Seron zaufanego partnera biznesowego.

W 2019 roku, na targach DREMA  Złoty Medal Grupy MTP zdobyło zautomatyzowane Centrum Obróbcze PRO ROBOTic 4.0 - połączenie obrabiarki CNC z robotem przemysłowym skonfigurowane w koncepcji Industry 4.0. 

 

 

 

Seron opracował stabilne, szybkie oraz bardzo nowoczesne rozwiązania. Modułowa budowa umożliwia łatwe dostosowywanie maszyn w procesie produkcyjnym. Główną ideą firmy Seron jest szukanie indywidualnych rozwiązań. Każda maszyna musi być dopasowana do zróżnicowanych i zmiennych potrzeb klientów.

Zapraszamy na stoisko Seron
14-17.09.2021!

żródło: https://seron.pl/

OFERTA UCZESTNICTWA DLACZEGO WARTO? KONTAKT