Organizator:

SCHATTDECOR Razem Dla Medyków

Podziel się

SCHATTDECOR wspiera akcję #RazemDlaMedyków! Ty też możesz dołączyć i ufundować posiłki dla medyków walczących z koronawirusem.

Jesteśmy poruszeni zaangażowaniem wielu wspaniałych firm, które wspierając akcję #RazemDlaMedyków

SCHATTDECOR dołączył do akcji organizowanej przez Międzynarodowe Targi Pańskie i wspólnie z innymi firmami biorącymi udział w #RazemDlaMedyków, ufundowałrekordową liczbę 30 000 posiłków dla walczących z epidemią koronawirusa medyków.

Kolejne posiłki trafiają do szpitali przy ul. Szwajcarskiej, Długiej, 28 czerwca, Przybyszewskiego, Polnej, Szpitalnej, Rycerskiej i w Ludwikowie

Tym samym SCHATTDECOR stał się ambasadorem idei Zawieszony paragon, która nawiązuje do neapolitańskiej "zawieszonej kawy".

Na czym polega zawieszony paragon?

To proste! Chodzi o zakupienie i przekazanie posiłku potrzebującym. W tym wypadku bardzo konkretnym: lekarzom, pielęgniarkom i personelowi medycznemu, który 24 godziny na dobę, na pierwszej linii frontu, walczy o zdrowie i życie pacjentów.

Ty też możesz możesz dołożyć cegielkę do góry dobra, w którą angażuje sie już SCHATTDECOR!

Jak dołączyć do akcji?

Wystarczy wejść na stronę www.zamow.garden-city.pl/i z dostępnego menu wybrać pozycję Zawieszony paragon. Koszt jednego dwudaniowego posiłku, który przekażemy medykom to 18 zł. 

Dołącz do nas już dziś!