Organizator:

SAVE THE DATE i bądź na targach DREMA 2023

Podziel się

Liderzy rynku światowego potwierdzili swoją obecność na targach DREMA 2023! 12-15 września 2023 na najważniejszych targach branży drzewnej i meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej nie może zabraknąć i Ciebie! Zaplanuj swój udział w targach DREMA 2023!

Już dziś zaplanuj swój udział w najważniejszej imprezie branży drzewnej i meblarskiej w tej części Europy!

Od wtorku 12.09 do piątku 15.09.2023 w Poznaniu będą odbywały się Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego. Nie może Cię na nich zabraknąć!

Swój udział w targach DREMA 2023 potwierdzili już m.in.:

Zaplanuj swój udział w targach DREMA 2023!

Jak dojechać?

DOJAZD

Poznań to najbardziej znane w świecie polskie miasto targowe. Usytuowane jest w centrum Europy, w odległości 2,5 godziny drogi od Berlina i 3 godziny od Warszawy. Poznań posiada międzynarodowy port lotniczy "Ławica" oraz bogatą ofertę międzynarodowych i krajowych połączeń kolejowych. Położenie geograficzne Poznania zapewnia doskonałą komunikację z miastami wszystkich regionów Polski oraz z zagranicą.

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ

Gdzie zaparkować?

Parking PWK

Parking podziemny PWK zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11, posiada 3 poziomy i aż 650 miejsc parkingowych. Wjazd na parking znajduje się na wysokości dworca PKP.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Gdzie na lunch?

Kompleks Garden City

Restauracja Oregano & Wine i Basilico Bistro zlokalizowane są tuż przy Poznań Congress Center to idealne miejsca na lunch i spotkania biznesowe.

ODWIEDŹ GARDEN CITY

Gdzie zamówić catering?

Catering dietetyczny i dieta pudełkowa

Masz specjalne wymagania żywieniowe i boisz się, że podczas targów nie będziesz mógł/mogła jeść odpowiednich posiłków? Mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie - dietę pudełkową od City Diet. Świeże, smaczne, przygotowywane z lokalnych produktów posiłki dostarczone na targi lub w dowolne miejsce w Poznaniu.

ZOBACZ OFERTĘ CITY DIET

Gdzie na nocleg?

Port Sołacz w samym sercu zabytkowego parku

Port Sołacz dysponuje dziesięcioma dwuosobowymi pokojami Standard i Deluxe. Jasne, minimalistyczne wnętrza zostały zaprojektowane tak, byś czuł się w nich zrelaksowany i odprężony. Meble to autorskie projekty, wykonane specjalnie dla naszego obiektu. Każdy pokój ma osobną łazienkę, jest w pełni wyposażony, z klimatyzacją i bezprzewodowym internetem.

ZAREZERWUJ NOCLEG