Organizator:

PROJEKT DREMA TOUR WYSTARTOWAŁ!

Podziel się

Zespół projektowy DREMA TOUR wyruszył w trasę! W ciągu kilkunastu ostatnich dni udało się przejechać prawie 4000 km odwiedzając m.in. takie miasta, jak: Katowice, Lublin, Żory, Mielec, Kraków, Pcim.

W Katowicach i Lublinie organizatorzy DREMA Tour wizytowali w MCK i siedzibie Targów Lublin, szczególnie pod kątem organizacji fabryk mebli, której celem będzie pokazowa produkcja mebli dla dzieci w ramach Projektu DREMA DZIECIOM.

W ramach trasy zespół targów DREMA i DremaSilesia spotkał się z czołowymi wystawcami Targów DREMA: m.in. FELDER GROUP, ITA TOOLS, LAZZONI GROUP.

Z kolei w Mielcu zespół odwiedził jedną z najnowocześniejszych w Europie fabryk narzędzi i ostrzarnię firmy ITA TOOLS. Narzędzia z Mielca trafiają do ponad 50 krajów na całym świecie. Podczas pobytu w firmie ITA TOOLS w Mielcu targowi eksperci mieli możliwość zapoznać się z technologią ablacji laserowej, wyróżnionej Złotym Medalem i Medalem Konsumentów Targów DREMA 2023.

 

 

Przed organizatorami DREMA Tour kolejne zaplanowane  spotkania, m.in. z: INFOTEC, ABRASIVES GROUP, PENNY GONDEK.

DREMA Tour to największy i najważniejszy cykl wydarzeń dedykowanych branży drzewno - meblarskiej w Polsce, wspierany przez liderów rynku: firmy z sektora obróbki drewna i producentów mebli, jak również kluczowe stowarzyszenia i media branżowe. DREMA Tour 2024 odbywać się będzie w trzech miastach: w Lublinie (targi LUBDREW), Katowicach (targi DREMASILESIA) oraz w Poznaniu (targi DREMA).

Patronem Honorowym cyklu DREMA TOUR jest Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA.

 

 

Zapraszamy do uczestnictwa w DREMA TOUR!

DREMASILESIA: Katowice, 19-21 kwietnia 2024

LUBDREW: Lublin, 21-22 czerwca 2024

DREMA: Poznań, 10-13 września 2024