Organizator:

Preferencyjne ceny na targach DREMA i DremaSilesia 2020

Podziel się

Promocyjne ceny na zakup powierzchni ekspozycyjnej na targach DremaSilesia 2020 oraz DREMA 2020 obowiązują do 28 lutego 2020 r. Zgłoś się już dziś, odbierz rabat i wybierz najlepsze miejsce dla swojej firmy!

Targi Drema to jedno z największych europejskich przedsięwzięć dla przedstawicieli branży drzewnej, stolarskiej i meblarskiej. Targi Dremasilesia to największe regionalne spotkanie sektora obróbki drewna. Ideą obu wydarzeń jest prezentacja najnowszych technologii, maszyn, innowacyjnych rozwiązań oraz nowości rynkowych na skalę międzynarodową i lokalną. Oba przedsięwzięcia się uzupełniają i w sposób kompleksowy przedstawiają ofertę producentów i dystrybutorów skupionych w sektorze drzewnym i meblarskim. Udział w tych targach jest najbardziej optymalną formą wyprzedzenia konkurencji i inwestycji w rozwój przedsiębiorstwa.

Przypominamy, że ZGŁOSZENIA NA TARGI ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO PRZEZ STREFĘ WYSTAWCY >> tutaj

ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I DREMA - OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

- Chcąc zapewnić jak największy komfort naszym wystawcom, w ramach organizacji edycji DREMA 2020 proponujemy specjalne warunki dla firm organizujących pokazy maszyn na swojej przestrzeni wystawienniczej – są to m.in. rabaty: za udział w targach DREMA i DREMASILESIA, na przyłącza elektryczne, na zawieszenia systemów odpylania, oświetlenia itp. oraz  bezpłatne wydłużenie terminu wcześniejszego montażu. Warto podkreślić, że wprowadziliśmy również nowy termin zgłoszeń – najkorzystniejsze ceny obowiązują do 28 lutego 2020 - mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA i DremaSilesia.

 

Zapraszamy!

DREMASILESIA - 17-19.04.2020, Expo Silesia, Sosnowiec

DREMA - 15-18.09.2020, Międzynarodowe Targi Poznańskie