Organizator:

Pomarańczowe maszyny Wood-Mizer będą prezentowane na dwóch stanowiskach!

Podziel się

Pośród wielu renomowanych producentów i firm wystawiających swoje produkty, nie zabraknie też i pomarańczowych maszyn Wood-Mizer.

KUP BILET AKTYWUJ ZAPROSZENIE

Pośród wielu renomowanych producentów i firm wystawiających swoje produkty, nie zabraknie też i pomarańczowych maszyn Wood-Mizer. Produkty zostaną zaprezentowane na dwóch stanowiskach:

- Na zewnątrz, stoisko nr 8 – Wood-Mizer przedstawi linię tartaczną z trakiem LT70 Remote, rampą załadowczą, stołem sortującym oraz obrzynarką EG300. Linie tartaczne Wood-Mizer cieszą się coraz większą popularnością w przemyśle, ze względu na wysoką efektywność, niskie koszty utrzymania i automatyzację procesu produkcji.

- Wewnątrz, Pawilon 5, stoisko 76 – Wood-Mizer zademonstruje 4-stronne strugarko-frezarki MP360 i MP260, strugarko-pilarkę MP220, strugarko-grubościówkę MP160, piłę stołową MS300, oraz narzędzia do obróbki TOOLS. Produkty z serii Woodworking zostały zaprojektowane z myślą o produkcji gotowych wyrobów z drewna, np. listew przypodłogowych, desek elewacyjnych, ram okiennych, itp. „Uniwersalność, precyzja i niezawodność” - to często przytaczane słowa, którymi użytkownicy opisują te maszyny.

Zapraszamy na stanowiska Wood-Mizer! Będzie to wspaniała okazja, aby przyjrzeć się działaniu maszyn, zadać pytanie ekspertom i wymienić się doświadczeniami z innymi użytkownikami maszyn.