Organizator:

POLIGON PREZENTACJI LAKIERNICZYCH

Podziel się

Poligon Prezentacji Lakierniczych to miejsce, które można odwiedzić podczas targów Drema. Stanowisko tego wydarzenia jest specjalnie wyposażone i przystosowane do prezentowania oraz testowania nowych rozwiązań lakierniczych.

BILETY ORGANIZATOR KONTAKT

To miejsce do prezentowania nowoczesnych rozwiązań mających na celu zwiększyć efektywność i jakość wykonywanych prac lakierniczych. Zmiany wprowadzone ze względu na potrzeby rynkowe, zachodzą również w farbach, czy lakierach. Ich skład chemiczny z roku na rok się zmienia, powodując doskonalenie się tej dziedziny. Wpływa to także na łatwość w użytkowaniu przez odbiorców.

Dzięki specjalnemu przystosowaniu wydarzenia możliwe będą do przeprowadzenia testy. Odbywać się one będą zarówno na urządzeniach jak i produktach takich jak: farby, kleje, czy lakiery. Także zwiedzający, pod okiem specjalistów obecnych na miejscu, będą mogli sprawdzić te nowinki. Będzie można spróbować swoich sił w malowaniu, czy szlifowaniu powierzchni drewna.

Drewniana struktura parkietu jest bardzo specyficzna. Potrzebuje ona odpowiednich specyfików oraz urządzeń do jej pielęgnacji. By prawidłowo dbać o swoją podłogę należy przede wszystkim posiadać odpowiednią wiedzę. Wiedzę tą zapewniają liczni specjaliści, eksperci obeceni na miejscu.

Poprzednie lata przyniosły nam wiele odwiedzających właśnie to miejsce. Jest to przestrzeń, w której każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Dodatkowym atutem jest otwartość prezentujących, czy osób obsługujących to wydarzenie. Każdy z nich chętnie pomoże, a także postara się doradzić w dowolnym z aspektów. Dzięki wysoce wykwalifikowanej załodze nikt nie pozostanie bez odpowiedzi na zadane pytanie.