Organizator:

Poligon Prezentacji Lakierniczych na DREMA 2023

Podziel się

Podczas targów DREMA 2023 odbędzie się tradycyjnie Poligon Umiejętności Lakierniczych, współorganizowany przez redakcję „Lakiernictwa Przemysłowego”. Na tej interaktywnej wystawie urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu przetestować będzie można w praktyce urządzenia lakiernicze (pistolety i pompy), farby i lakiery do drewna oraz systemy polerskie.

Poligon to miejsce do prezentowania nowoczesnych rozwiązań mających na celu zwiększyć efektywność i jakość wykonywanych prac lakierniczych. Zmiany wprowadzone ze względu na potrzeby rynkowe, zachodzą również w farbach, czy lakierach. Ich skład chemiczny z roku na rok się zmienia, powodując doskonalenie się tej dziedziny. Wpływa to także na łatwość w użytkowaniu przez odbiorców.

Co w ramach Poligonu:

  • możliwość przeprowadzenia testów na urządzeniach, jak i produktach takich jak: farby, kleje, czy lakiery
  • będzie można spróbować swoich sił w malowaniu, czy szlifowaniu powierzchni drewna
  • szansa na zdobycie specjalistycznej wiedzy, poprzez konsultacje i rozmowy z licznymi specjalistami, ekspertami obecnymi na stoisku.

Poligon Umiejętności Lakierniczych to przestrzeń, w której każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Dodatkowym atutem jest otwartość prezentujących, czy osób obsługujących to wydarzenie. Każdy z nich chętnie pomoże, a także postara się doradzić w dowolnym z aspektów. Dzięki wysoce wykwalifikowanej załodze nikt nie pozostanie bez odpowiedzi na zadane pytanie.

 

 

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w dniach 12-15 września 2023 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy serdecznie!