Organizator:

POKAZY WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Podziel się

Podczas targów DREMA odbędzie się Pokaz Wózków Widłowych. Udostępnione przez firmę Toolmex Truck pojazdy marki HYUNDAI oraz HANGCHA przedstawią najbardziej zaawansowane funkcjonalności, niezbędne przy pracach magazynowych.

BILETY ORGANIZATOR KONTAKT

Wózki widłowe to pojazdy o wielu funkcjonalnościach. Muszą być zwinne, szybkie, dokładne, a także potrafiące podnieść i przenieść niebagatelne kilogramy towaru. Przede wszystkim natomiast muszą charakteryzować się uniwersalnością wykorzystania. Ilość zadań powierzonych tym maszynom jest ogromna, zakres ich możliwości również budzi podziw. Pojazd o takiej mocy i funkcjonalności z pewnością potrzebuje odpowiedniej osoby, która będzie zasiadać za jego sterami. Osoby te są bardzo doświadczone w swoim fachu i żadna z sytuacji ich nie zaskoczy.

Chcąc wskazać wszystkie wcześniej wymienione cechy, wózki widłowe marki HYUNDAI oraz HANGCHA pokażą jak naprawdę powinny zachowywać się te pojazdy w warunkach codziennych operacji magazynowych. Wiadome, iż jest to pojazd niezbędny dla licznych branż. Dzięki niemu wszystkie prace opierające swoje wykonanie na bardzo dużej sile mogą zostać zakończone w o wiele krótszym czasie. Z tego też powodu na otwartej przestrzeni targów Drema, odbędzie się pokaz. Maszyny udostępnione przez firmę Toolmex Truck zaprezentują w zaimprowizowanych warunkach, możliwości swoich pojazdów. Wykorzystując szeroko rozwinięte parametry wózków oraz ich mnogość, kierowcy wykonają dziesiątki manewrów magazynowych, które zweryfikują ich możliwości. Pokaz będzie skupiał się na pokazaniu najważniejszych cech urządzeń. W ich skład wchodzi: przyspieszenie i hamowanie, czy zwrotność podczas pokonywania slalomów z obciążeniem jak i bez niego. Bardzo ważnym aspektem jest również zachowanie hydrauliki podczas podnoszenia mniejszych wózków widłowych. Jest to element fundamentalny każdego z tego typu pojazdów.

Jest to z pewnością interesujące przedsięwzięcie, które przyciąga bardzo dużą liczbę widzów, ciekawych i chętnych sprawdzenia możliwości tych urządzeń. Pojazdy zachwycają swoją mocą i przystosowaniem do pełnienia odpowiednich czynności. Zobaczenie tego rodzaju pokazu na żywo jest z pewnością dobrym pomysłem na urozmaiceniem dnia. Jest to także możliwość porównania wartości technicznych, z pojazdami z lat wcześniejszych.