Organizator:

Podziękowanie dla Dariusza Kozery - ustępującego Prezesa Stowarzyszenia Parkieciarzy Polskich

Podziel się

Dziś, 4 lipca 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło się spotkanie przedstawicieli zespołów projektowych targów DREMA i BUDMA z Dariuszem Kozerą, ustępującym ze stanowiska Prezesa Stowarzyszenia Parkieciarzy Polskich. Wręczone zostały podziękowania, powspominano wspólnie organizowane wydarzenia i podsumowano niezwykle udaną, wieloletnią współpracę.

 

Działalność Stowarzyszenia pod kierownictwem Prezesa Dariusza Kozery miała ogromny wpływ na wysoką konkurencyjność krajowego sektora usług w branży parkieciarskiej, tak na rynku polskim, jak i arenie międzynarodowej. Poprzez liczne działania związane z podnoszeniem wiedzy i umiejętności członków, doskonaleniem uregulowań prawnych, wdrażaniem postępu naukowo-technicznego oraz edukacją zawodową, SPP ma znaczący wkład w progres polskiej branży drzewnej i parkieciarskiej. Na wyrazy uznania zasługują również wytrwałość i skuteczność, z jaką ustępujący Prezes SPP dążył do aktywizacji Stowarzyszenia Parkieciarzy Polskich i popularyzacji zawodu parkieciarza.

Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy od lat wspiera rozwój imprez targowych -  w tym targów DREMA i BUDMA, kreując podczas ich trwania Strefę Parkietu – wyjątkowe miejsce, służące podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, dające szeroką możliwość zapoznania się z technologicznymi i narzędziowymi nowościami. Wydarzenia te to ogromna dawka inspiracji i szansa dla odwiedzających targi na wzbogacenie się o specjalistyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu parkieciarstwa. Niezwykle istotny jest również aspekt promocji międzynarodowej – dzięki organizacji warsztatów i mistrzostw dedykowanych parkieciarzom, profesjonaliści i adepci sztuki parkieciarskiej mają bezpośredni kontakt z innowacyjnymi produktami, poznają trendy, rozwijają kreatywność i bogatsi o nowe doświadczenia jak najlepiej wykorzystują je w swojej codziennej pracy z klientami.

Bardzo dziękujemy za owocną współpracę, życzymy wielu sukcesów w realizacji swoich planów zawodowych i pasji.

Bramy targów DREMA i BUDMA zawsze będą dla Pana otwarte! Do zobaczenia!

Międzynarodowe targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w dniach 12-15 września 2023 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy serdecznie!