Organizator:

Podłogi i stoły dębowe od MAT-TAR na targach DREMA 2023

Podziel się

Firma MAT-TAR to jeden z największych producentów podłogi dębowej w Polsce, lider w obróbce drewna. Jakość, pasja i doświadczenie, zdobywane od 1956 roku, gwarantują najwyższą jakość produktów. W ramach targów DREMA 2023 firma zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje parkietów dębowych oraz nietuzinkowe drewniane stoły.

Jednym z głównych priorytetów firmy jest dbałość o środowisko naturalne. Cały proces produkcyjny już od momentu pozyskania drewna, aż do sprzedaży jest monitorowany pod kątem zgodności z odpowiedzialną gospodarką leśną. Potwierdza to uzyskany certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczący o wykonaniu produktów z surowców pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Certyfikowane produkty FSC dają pewność, że nie naruszają środowiska naturalnego.

Oferta firmy MAT-TAR koncentruje się głównie na sprzedaży wysokiej jakości podłóg dębowych litych i warstwowych. Dzięki możliwości wyboru klasy drewna, wybarwienia, czy wzoru, Klient dopasowuje podłogę do własnych preferencji. Dodatkowo deska warstwowa, dzięki swej strukturze składającej się z warstwy wysokiej jakości drewna dębowego oraz sklejki, idealnie nadaje się do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Wśród wzorów, poza tradycyjną deską można znaleźć także modne w ostatnim czasie jodełki.

 

Katalog produktów firmy MAT-TAR obejmuje także solidne stoły dębowe oraz wyjątkowe  kuchnie i pozostałe meble na wymiar. Nowoczesny park maszynowy, doświadczeni  stolarze oraz projekty z wizualizacją 3D gwarantują oczekiwany efekt.

 

Kompleksowa oferta obejmuje także tarcice liściaste i iglaste, drewno konstrukcyjne, czy klejonki sosnowe. Nowością w asortymencie jest wysokokaloryczny  PELLET!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy MAT-TAR na  www.mat-tar.pl.

 

Międzynarodowe targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w dniach 12-15 września 2023 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy serdecznie!