Organizator:

Piotr Jaszczak 1964-2021 R.I.P

Podziel się

W dniu 19 kwietnia 2021 r. w wieku 57 lat zmarł Piotr Jaszczak – wieloletni wspólnik i Prezes Zarządu BTS sp. z o.o. z siedzibą w Łozienicy. Piotr Jaszczak przez wiele lat był też aktywnym partnerem targów DREMA, bardzo ceniliśmy jego uwagi i pomysły na rozwój projektu. 🖤 Rodzinie i bliskim Piotra składamy wyrazy współczucia

W dniu 19 kwietnia 2021 r. w wieku 57 lat zmarł Piotr Jaszczak – wieloletni wspólnik i Prezes Zarządu BTS sp. z o.o. z siedzibą w Łozienicy. Piotr Jaszczak przez wiele lat był też aktywnym partnerem targów DREMA, bardzo ceniliśmy jego uwagi i pomysły na rozwój projektu. 

W 1994 r. Piotr Jaszczak wraz z dwójką przyjaciół założył Biuro Technologiczne sia, które specjalizowało się w technologii szlifowania drewna, metali i powłok lakierniczych. W 2002 r. została zarejestrowana BTS Sp. z o.o., której Piotr Jaszczak był wspólnikiem i Prezesem Zarządu. Spółka była partnerem szwajcarskiej spółki sia Abrasives, odpowiedzialnym za konfekcjonowanie i lokalną dystrybucję systemów szlifowania w Polsce i w krajach bałtyckich. W 2016 r. spółka sia Abrasives AG z siedzibą w szwajcarskim Frauenfeld przejęła udziały swojego polskiego partnera  i od tego czasu spółka funkcjonuje pod nazwą sia Abrasives Polska.

Pasją Piotra były motocykle i fotografia. W jednym z wywiadów powiedział:
Czego mi brakuje? - pyta retorycznie. - Czasu, jeszcze więcej czasu dla dzieci.

Spoczywaj w pokoju!

Rodzinie i bliskim składamy nasze najszczersze kondolencje.