Organizator:

Odwiedź INFOTEC CITY

Podziel się

Przyjdź i zobacz INFOTEC CITY - ZROBOTYZOWANE STANOWISKO W PROCESIE PRODUKCJI MEBLI InfoTEC RSP, które pozwala na zastosowanie robotów w poszczególnych etapach produkcji mebli tapicerowanych! Bez wątpienia to jedna z najbardziej widowiskowych przestrzeni Targów DREMA.

Meble na wymiar – jak zaprojektować i przygotować pliki na produkcję w godzinę?”

Dla osób poszukujących praktycznej wiedzy przygotowaliśmy szkolenie z projektowania i zarządzania zleceniami oraz komunikacją wewnętrza w firmie produkującej meble na indywidualne zamówienie. Szkolenie zostanie poprowadzone przez praktyków, czyli osoby, które profesjonalnie poruszają cyfrowym środowisku produkcyjnym. Pokażemy, jak na co dzień wykorzystują digitalizację procesu produkcyjnego, od projektu po pliki produkcyjne. Najciekawsze jest to, że pokażemy jak to się robi w niecałą godzinę. Jak zaprojektować, wygenerować ofertę i zlecić produkcję. W 60 minut! Codziennie o godzinie 11:00, na stoisku nr 33

Robotyzacja i automatyzacja w procesie produkcji mebli na wymiar dla małych i średnich firm.

W trakcie tego wydarzenia pokażemy, jak wygląda proces produkcji zarządzany cyfrowo, z czynnością zakończoną do etapu montażu. Czyli cały proces produkcji (od projektowania, przez rozkrój płyty z nawiertami, po konfekcję oraz listy i instrukcje), odbywa się automatycznie, aż do etapu montażu. Szczególnie interesujące w koncepcji InfoTEC FACTORY jest, to, że jest to rozwiązanie modułowe, które pozwala na dopasowanie go do indywidualnych potrzeb produkcyjnych i budżetowych.

Robotyzacja i automatyzacja w produkcji mebli tapicerowanych.

Nowością w tego rocznej edycji TAPICERNIA 4.0 będzie Zrobotyzowane stanowisko do oklejania stelaży meblowych pianką. Będzie to jednaz koncepcji, która pozwala na zrobotyzowanie czynności oklejania stelaży pianką meblową, koncepcja ta będzie doskonałym punktem do rozmów nt. robotyzacji i automatyzacji w procesie produkcji mebli tapicerowanych. Wydarzenie to będzie miało charakter panelu dyskusyjnego, dającego możliwość rozmowy ze specjalistami B+R z InfoTEC ENGINEERIGN. Dodatkowo porozmawiamy o dobrze już znanym zrobotyzowanym gnieździe produkcyjnym do zbijania elementów stelaży meblowych oraz o nowej odsłonie jednego z najpopularniejszych centrów obróbczych do nestingu w branży mebli tapicerowanych InfoTEC PRO EVO PLUS.

Robotyzacja i automatyzacja w procesie produkcji domów prefabrykowanych

Rynek domów prefabrykowanych w Polsce dynamicznie się rozwija co sprawia, że rośnie ilość zamówień, a to wymusza na producentach zwiększenia wydajności. Jedną z najbardziej skutecznych metod podnoszących produktywność, jest automatyzacja oraz robotyzacja procesów produkcyjnych. Implementacja maszyn zarządzanych komputerowo w proces produkcji domów prefabrykowanych pozwala zdecydowanie zwiększyć wydajność, bez podnoszenia ilości zasobów ludzkich, oraz wprowadza precyzję i powtarzalność wytwórczą. W trakcie konferencji omówimy jedną z koncepcji której celem będzie pokazanie możliwości adaptacji robotów i maszyn sterowanych komputerowo w produkcji prefabrykowanej.

Codziennie w ramach INFOTEC CITY hala: 5 / stoisko: 33/ odbywają się:

    1. 11:00 / Meble na wymiar – jak zaprojektować i przygotować pliki na produkcję w godzinę?
    2. 12:00 / Robotyzacja i automatyzacja w procesie produkcji mebli na wymiar dla małych i średnich firm.
    3. 14:00 / Robotyzacja i automatyzacja w procesie produkcji mebli na wymiar dla małych i średnich firm. W ramach TAPICERNIA 4.0
Bilety dla profesjonalistów Bilety dla majsterkowiczów Karty wjazdu