Organizator:

Nowości TopSolution Integracje na Targach DREMA 2024

Podziel się

W TopSolution Integracje od 15 lat zajmuje się wdrażaniem programów CAD/CAM oraz rozwiązań służących do zarządzania i sterowania produkcją mebli. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw produkcyjnych i projektowych, które w procesie powstawania produktu chcą stosować spójne środowisko informatyczne. Z rozwiązań oraz doświadczeń firmy korzysta już ponad 600 fabryk w całej Polsce.

Na targach DREMA 2024 TopSolution Integracje zaprezentuje najnowszą wersję najpopularniejszego programu CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood. Jego zaawansowane funkcje dedykowane branży meblarskiej sprawiają, że jest to rozwiązanie elastyczne i kompleksowe. Doskonale sprawdza się zarówno przy meblach projektowanych na zamówienie jak i przy produkcji seryjnej.

Na stoisku zapoznać będzie się można również z programem TopSolid edycja Kuchnie i Szafy.  Skierowany przede wszystkim do producentów kuchni oraz szaf pozwala w bardzo prosty sposób, bez specjalistycznej wiedzy, przygotować projekt mebli, a następnie pomóc w jego produkcji przy pomocy generowania programów na maszyny CNC.

Firma zaprezentuje również swoje autorskie rozwiązanie – platformę Variantic. Dzięki niej w prosty sposób można przygotować konfigurator 3D działający przy pomocy przeglądarki internetowej. Umożliwia to bezpośrednią sprzedaż mebli przez internet. Użytkownicy sami mogą dostosować parametry produktu, jak wysokość, długość, głębokość, kolory czy akcesoria. Platforma automatycznie wylicza również cenę, na bieżąco ją prezentując. Technologia AR pozwala użytkownikom sprawdzić, jak będzie wyglądał mebel w ich własnym domu jeszcze przed zakupem.