Organizator:

Nie żyje Bogdan Surówka

Podziel się

28 marca 2021 zmarł Bogdan Surówka – Wspólnik i Członek Zarządu Fabryki Maszyn i Urządzeń Przemysłowych “FAMAD” Sp. z o.o. z siedzibą w Paczkowie.

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 28 marca 2021 odszedł Bogdan Surówka – Wspólnik i Członek Zarządu Fabryki Maszyn i Urządzeń Przemysłowych “FAMAD” Sp. z o.o. z siedzibą w Paczkowie.

Bogdan Surówka  poświęcił całe życie zawodowe firmie FAMAD Paczków. Przez ponad 40 lat pracy przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej od stanowisk związanych z produkcją po stanowiska związane z marketingiem i sprzedażą. Współpracując z wiodącymi firmami przemysłu drzewnego zdobył ogromną wiedzę dotyczącą nowoczesnych technologii, co pozwoliło mu wdrożyć w tych firmach wiele innowacyjnych rozwiązań, oferowanych przez FAMAD Paczków. Zawsze był blisko swoich klientów, budując z wieloma z nich przyjacielskie relacje. Był człowiekiem zaangażowanym w rozwój polskiego przemysłu maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Bardzo mocno wspierał działalność Stowarzyszenia DROMA, zwłaszcza w zakresie organizacji branżowych imprez targowych.

Dyrektor targów DREMA, Prezes Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA Andrzej Półrolniczak żegna Bogdana Surówkę słowami: "Zawsze ceniłem sobie dyskusje z Bogdanem na temat różnych koncepcji promocji polskiego przemysłu maszyn i urządzeń do obróbki drewna.  Szczególnie miło wspominam nasze ostatnie spotkanie w ubiegłym roku w Paczkowie.  Bogdan jak zwykle  z pasją  przedstawił mi wiele projektów, które zamierzał zrealizować. Zawsze pełen planów na przyszłość.  I takim pozostanie w naszej pamięci. Trudno jest pisać o Bogdanie w czasie przeszłym… Żegnaj Bogdanie. Spoczywaj w pokoju."